Claire Danes

Claire Catherine Danes

7,9
12 179 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Danes

Uważam że jest najfajniejszą i najładniejszą aktorką ze wszystkich aktorek. U mnie zajmuje 1 miejsce w rankingu światowych aktorek. Już nie mogę się doczekać z jej udziałem najnowszego filmu. Jest bardzo młodą, utalentowaną aktorką. Ale jedno mnie martwi, dlaczego reżyserzy nie biorą jej do wielkich produkcji kinowych np. do najnowszego Batmana, czy do Skarbu Narodów. Z jej udziałem takie filmy by nabrały większego uroku i świeżości.

użytkownik usunięty
CinemaMen

O ile wiem,to ona miala zagrac Rose w Titanicu,ale w koncu dano te role Kate.Pewnie dlatego,ze Claire zagrala juz z Leo w Romeo i Julii,to w ilu filmach mieliby grac razem?

użytkownik usunięty
CinemaMen

No gadka dziecinna, ale po części się zgadzam że kobieta jest sympatyczna, ma dużo wdzięku i grać potrafi, ale jednak z racji wieku już raczej nie ma co liczyc na role w superprodukcjach- nie oszukujmy się- tam potrzeba gorących 20latek, które podgrzeją mainstream.
btw- Claire już zagrała w takowej superprodukcji- terminatorze 3 i wypadła słabo, ja wolę ją w bardziej kameralnym kinie

no niestety musze sie zgodzić, w Terminatorze 3 się nie sprawdziła... zastanawiam się co ja podkusiło żeby zagrać w tym filmie

kolgrim

Nie wiem. Aktorka ok. Interesująca, ale musi chyba być bardziej dojrzała, aby stworzyć jakąś wiarygodną postać...

kolgrim

czytałem z nią wywiad, w którym tłumaczyła, że tego typu kino raczej jej nie interesuje, ale propozycja terminatora 3 pojawiła się, kiedy akurat nie była zaangażowana w żaden projekt i miała trochę czasu, więc ją przyjęła

CinemaMen

Tak, Claire jest najpiękniejsza.
Widziałam ja w filmie Gwiezdny pył oraz romeo i julia, ale bardziej pooodobala mi się w tym pierwszym.

CinemaMen

Zakochałem się w niej w 1996 roku oglądając Romeo i Julia i dotąd moja miłość trwa:)

inewton

moja miłość do claire trwa nieprzerwanie od 1994, kiedy zobaczyłem ją w moim tak zwanym życiu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones