Claire Danes

Claire Catherine Danes

7,9
12 161 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Danes

W ostatnim czasie telewizja była dla niej zdecydowanie bardziej łaskawa.
Bardzo dobra aktorka ale jej kariera filmowa niestety trochę przyhamowała i myślę ze nic
lepszego zrobić nie mogła zrobić jak pójść w kierunku tv ,która zdecydowanie ja doceniła.
Świetna i w Temple Grandin jak i w Homeland.

Piękna i zdolna aktorka a co do kina idziesz to w co drugiej produkcji jakaś modelka która
nie umie grac.

W sumie dla Claire to taki powrót do korzeni. Bo telewizja ja wybiła.

Bene

ale miejmy nadzieję, że dziewczyna, o której się mówi, że jest nową meryl streep lub następczynią jodie foster, jeszcze pokaże w kinie, jak wspaniałą aktorką jest i zdobędzie złotą statuetkę. uwielbiam ją od czasu mojego tak zwanego życia i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. każdą kolejną rolą pokazuje niesamowitą klasę. teraz, po urodzeniu syna, pewnie trochę zwolni, ale liczę, że informacja, że po trzecim sezonie opuszcza homeland, aby poświęcić się macierzyństwu, jest tylko plotką.
chciałbym też, aby hannibal z hugh dancy'm wypalił. fajnie byłoby, gdyby oboje w przyszłym roku dostali jakieś statuetki za swoje serialowe role

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones