Claire Danes

Claire Catherine Danes

7,9
12 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Danes

siemka. mam dowas wielka prosbe. musze porownac dwie wersje romea i juli ta z 1968 i z 1996. Jesli moglibyscie dac mi wasze opinie dotyczace gry aktorow, uzycia barw, muzyki i miejsc gdzie to bylorozgrywane to bym byla wam bardzo wdzieczna. pzdr;)

Maggie_oO

Lepsza była wersja z 1996 roku bo była wspaniala obsada :):::):)

Maggie_oO

moim zdaniem lepsza była wersja z 1996 roku pod względem obsady i gry aktorów. w wersji z 1968 szczególnie nie podobał mi się romeo. ale chyba wiadomo, że wersja z 1996 będzie lepsza, ponieważ oba te film powstały na przestrzeni 28 lat. jednak w nowszej wersji reżyser "zniszczył" ten film poprzez te walki z bronią, po prostu był za nowoczesny. weźmy na przykład pod uwagę "Titanica" także z DiCaprio. film był kręcony niedawno, a stroje i wystroje wnętrz były właśnie z lat katastrofy "Titanica". Pewnie reżyserowi "romea i Juli" właśnie chodziło o ten efekt "nowoczesności", ale uważam, że było to nie nie na miejscu i aż za nowocześnie.

Tajlana

dzieki za odpowiedzi;))
ale juz nie musicie odpisywac bo juz skonczylam prace;) teraz czekam tylko na wyniki;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones