Clint Eastwood

Clinton Eastwood Jr.

8,9
74 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clint Eastwood
kw1999

Ja stawiam na Gran Torino .

kw1999

Eastwood to wszechstronny reżyser, gdyż ma w swoim reżyserskim dorobku dramaty, westerny, akcyjniaki, filmy wojenne, a nawet jeden romans :) Z tych filmów, które widziałem postawiłbym na równi 3 tytuły:

Gran Torino - inteligentne, bezkompromisowe, oszczędzające dalszych kłopotów gnębionej przez gang rodzinie wyjście z sytuacji
Unforgiven - zabawy z bronią na starość nie wyglądają tak jak w bezmyślnych strzelankach Stalona, genialnie ukazane ułomności wiekowe
The Outlaw Josey Wales - nieco zapomniany, aczkolwiek bardzo dobry western, miewa zabawne momenty.

kw1999

Wszystkie jego filmy zasługuja na uznanie jest jednym z najwiekszych w kinematografii
zawsze lubiałem westerny z Clintem i ile razy by nie grali chetnie obejrzę "Niesamowitego Jeźdźca "

kw1999

Trudno się zdecydować, ale stawiam na Unforgiven.

Marian381

ja też

kw1999

Za kilka dolarów więcej :)

fraczi

To nie jest film Clinta . Co prawda grał tam , ale to film Sergia Leone .

kw1999

o matko, wracam do podstawówki ;) nie ten temat :) w takim razie "Za wszelką cenę"

fraczi

Dokładnie :) Najlepszy z nim western.

kw1999

Rzeka tajemnic

ApolloCreed_

Tak jak myślałem :
Gran Torino
Bez przebaczenia
Za wszelką cenę
Rzeka tajemnic

brakuje tylko Wzgórza Rozdartych Serc

kw1999

Wzgórza Rozdartych Serc to słaby film, ze wcześniejszych filmów Clinta "Mściciel" jest bdb

ApolloCreed_

Nie przepadam za Mścicielem. Jak dla mnie jeden Z słabszych filmów Clinta .

kw1999

a ja lubię Mściciela dobry, mocny, krwawy western wzorowany mocny na Leone.

ApolloCreed_

Widać trochę z Leone .
Ale mnie film nudził . Fabularna strona była słaba .

kw1999

Akurat jak na western fabuła była tam wyjątkowo dobra

ApolloCreed_

W westernach zazwyczaj jest dobra fabuła , ale na tej się zawiodłem .

kw1999

Mściciel ma dość oryginalną fabułę. Dla mnie czołówka westernów.

Marian381

Zgadzam się.
Pierwszy western wyreżyserowany przez Clinta i pierwszy western jaki oglądałem ( nie kieruję się w żadnym stopniu sentymentem ).
Zresztą u mnie wygląda to tak:
1. Mściciel
2. Gran Torino
3. Dobry , zły i brzydki

GarvinSitho

Pozycja nr 3 jest filmem Sergia Leone . Co prwda Clint tam grał , ale to nie jego.

kw1999

Myślałem , że chodzi o filmy w których grał , a nie które reżyserował.
W takim razie na trzecim miejscu ląduje Unforgiven.

kw1999

dla mnie oczywiście też Unforgiven, ale żeby nie było tak nudno, to postawię na Bird:)

leosiek

Pewnie rzeczywiście "Unforgiven" ("Birda" nie widziałem), ale "Rzeka tajemnic", "Listy z Iwo Jimy" i "Co się wydarzyło w Madison County?" też dają radę.
"Gran Torino" i "Za wszelką cenę" do czołówki bym nie zaliczył. :P

kw1999

Za wszelka cenę.

kw1999

Gran Torino, Bez przebaczenia, Brudny Harry

Jacob007_filmweb

Brudny Harry to film Dona Siegela .

kw1999

Doskonały świat

Morgan_Mortimer_Graff

Chyba tak, ale jeśli miałbym wskazać film z Clintem jako aktorem pierwszoplanowym to myślę że któryś z serii o Brudnym Harrym ...

kw1999

Rzeka Tajemnic, definitywnie.

kw1999

Siła Magnum ;)

DrateK

To nie jego film. Z Harrych reżyserował tylko Nagłe zderzenie.

kw1999

Zdecydowanie Gran Torino. Nakręcił niesamowity film o grze nie wspomne. W nim było spięte w klamrę wszystko co Eastwood ma w sobie najlepszego.

lukasz_f

Zgadzam się z Tobą. Trafiłeś w sedno.

kw1999

Gran Torino, ale Doskonały Świat też jest doskonały.
Bronco Billy, nie wiem czemu, ale strasznie przypadł mi do gustu.

kw1999

Bez przebaczenia

kaioken26

Seria "Brudny Harry" . Nie jest co prawda jego ale trzeba zobaczyć. Obejrzałam niemal wszystkie filmy z nim i każdy jest doskonały.

kw1999

jeden najlepszy? jeśli chodzi o reżyserię to nie obejrzałem jeszcze wszystkiego, ale chyba obstawiałbym "mściciela". w ogóle to jakiś absurd, że tylko jeden najlepszy trzeba wybrać, jak większość trzyma równy poziom ;/

JanuszChrysler

Absurd nie , ale trudny wybór

kw1999

"Muły siostry Sary", przez wielu film mało ciekawy i twórczy, ale jest to jedna z pierwszych produkcji obejrzanych przeze mnie, w której grał Eastwood. Oczywiście w Gran Torino zagrał znakomicie, co i tak nie zmienia mojej opinii :)

kw1999

Gran Torino zdecydowanie

kw1999

Jednego nie dam, bo mam kilka ulubionych, ale najlepsze według mnie to:

- Brudny Harry
- Gran Torino
- Za kilka dolarów więcej

użytkownik usunięty
kw1999

Gran torino dla mnie... najbardziej utkwił mi w pamięci :) Wcale nie mówię, że jest najlepszy, mi się po prostu najbardziej podobał .

użytkownik usunięty
kw1999

"Gran Torino" raczej.

kw1999

Żona : Co się wydarzyło w Madison County
Ja : Bez przebaczenia

kw1999

bez przebaczenia

kw1999

Gran Torino!!!

kw1999

Gran Torino
"Co knujecie smoluchy?" :D

kw1999

gran torino

kw1999

Dobry byl ten z Costnerem i Charliem Sheenen kurde zapomnialem tytulow za westernami nie przepadam ogolnie .

Ruben_fw

Żółtodziób z Sheenem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones