Cobie Smulders

Jacoba Francisca Maria Smulders

7,6
15 687 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cobie Smulders

Kto to jest? i co ona robi tak wysoko w rankingu??? pobiegała tylko chwilę w avengers na drugim planie, i co z tego? w dodatku jest brzydka, bo rozmumiem, dlaczego np ocena Megan Fox jest zawrzyona, a tu???????

fightClub

Gra w Jak poznałem waszą matkę.
Czyli w jednym z najpopularniejszych seriali.

fightClub

"brzydka"? najwyraźniej jesteś płci żeńskiej;-) Nie znasz się dziecko:-) jest elektryzująca. Johansen jej może paznokcie piłowac

fightClub

Jest dobra aktorka oglądnij wszesniej wymieniony how i meet your moter.... a po za tym nie jest w cale brzydka

fightClub

ujmę to tak- gra w popularnym serialu, facetom z reguły sie podoba, talentem aktorskim nie powala ale na sitcom wystarczy- widać wystarczy tutaj na rankingowy sukces. Wiem ze o gustach sie nie dyskutuje- mozna krytykowac talent jej i jej podobnych serialowych aktoreczek- ale ze niby "brzydka"? Trąci waginosceptykiem albo kims bardzo zakompleksionym

patrick22s

patrick22s , High five :) świetna wypowiedź.

patrick22s

Fajnie, czyli muszę powiedzieć, że jest piękna bo mnie zaraz zlinczujecie? Moim zdaniem jest przeciętna - nic szczególnego i tyle. Każdy ma swój gust.

fightClub

Nie jest brzydka. A zdolności aktorskie ma nie mniejsze niż każda inna aktorka z pierwszego lepszego serialu komediowego.

fightClub

Cobie jest śliczna. Niejedna kobieta zazdrości jej wyjątkowej urody.
Ja znam ją tylko z HIMYM i mogę stwierdzić, że jest genialną aktorką.

fightClub

Avengers grała postać drugoplanową, a nie się przebiegła. Gra główną role w bardzo popularnym serialu Jak poznałem waszą Matkę, w salamin Salamon nie wiem jak się to pisze i jest genialną aktorką. Po za tym jest ładna , nie znasz sie :)

Kasiaa303

Szczerze ?
W Avengers też bardzo dobrze gra. Właśnie tak zachowuje się Maria Hill z komiksu.
Jak na tak z góry narzuconą kultową dla komiksiarzy rolą poradziła sobie bardzo dobrze.

fightClub

ja wyżej- popularność HIMYMa
osobiście ją uwielbiam! To moja ulubiona postać w HIMYMie, a co do opinii, że jest brzydka to nie ogarniam tego bo według mnie jest przepiękna!

asasinxD

Po 9 sezonie dalej Twoja ulubiona?

lemur44

Jeśli miałbym oceniać postaci z HIMYMa przez pryzmat 9 sezonu to każda z nich by straciła. Robin miała momenty, gdzie mnie nudziła i denerwowała ale było też kilka naprawdę fajnych scen :)
Mam nadzieję, że po zakończeniu HIMYMa zobaczymy ją częściej w innych produkcjach.

fightClub

Zabawne. Tutaj jest zamieszczony spis filmów i seriali, w jakich grała. To że TY ją widziałeś w jednym filmie, to nie oznacza, że ma mieć słabą ocenę. A dla innych ładna, dla innch nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones