Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 095 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

Niektórzy uwarzają,ze jest do bani a inni że jest super.Ja sie już pogubiłam i trudno mi to stwierdzic bo jkos jego osoba mnie nieprzekonuje i jestme ciekawa co Wy myślicie o nim?moze jakies ciekawostki idt.

honey_18

A ja nie wim czemu ale czuje to niego sympatie;) Jest dla mnie taki wysniony:)

slodziutka

To co można mu na 100% przynać to to, że jest bardzo przystojny, a w Rekrucie wyglądał bosko:) Ale dobrze by było, żeby się ustatkował w końcu:)

honey_18

jak dla mnie gra w kiepskich filmach..a moze to poprostu jego poziom.. poza niezłym wygladem jego gra aktorska mnie niestety nie powala.. kto wie moze jeszcze zaskoczy :)

kusicielka1

Mnie osobiście bardzo intryguje jego uroda. Na serio bardzo atrakcyjny . Co do aktorstwa to powiem szczerze, że za mało filmów z nim widziałam..

agnieszka_26

Świetny aktor, kapitalnie gra mimiką, zresztą ogólnie jest zajebisty. Ci co twierdzą że to gej hyba nie wiedzą co mówią. To jakaś paranoja !

_Lennox_

nikt nie twierdzi że to gej. colin jest zboczonym playboyem i tyle...

michi468

Dobry aktor. Troche przesadza z fryzurą ala barbie, ale co tam. Bardzo dobry w "Telefonie" i "Rekrucie".

honey_18

nie jest to aktor nieomylny, bo mało takich, ale jeśl ktoś ma wątpliwosci co do jego talentu do gry aktorskiej to koniecznie musi obejrzecz "Telefon" i "Rekrut". Myśle, że wtedy wszystkie wątpliwosci znikną...

użytkownik usunięty
davemaster

"aleksandrze wyglądał jak gej a nie przywódca i to mnie raziło"

Przecież Aleksander był gejem, to jest pewne. W starożytnej Grecji roiło się od gejów, np. taki tebański święty zastęp, elitarna jednostka wojskowa składała się z gejów, kochanków którzy walczyli jeden za drugiego do końca

Aleksander był biseksualistą, co z resztą jest pokazane w filmie. Poza tym w Grecji nie mogło roić się od gejów ponieważ procent osób homoseksualnych zawsze był i jest wszędzie taki sam (około 4 procent)

honey_18

Wg. mnie sama musisz ocenić czy podoba ci się jako aktor, ówcześnie oczywiście obejrzeć jakieś filmy z jego udziałem. Nie widziałam wiele produkcji z jego udziałem bo te co mi teraz przychodzą na myśl to 'Alexander' 'Intermission' 'Bandyci' 'Rekrut' 'Telefon' 'Miami Vice'. Tylko na Miami Vice nie wytrzymałam i wyłączyłam nagranie, ale to bardziej ze względu na fabułę produkcji. Godzinę temu obejrzałam w końcu całego Alexandra i stwierdzam, że dobrze tam zagrał. Bywały sceny, że mnei nie przekonywał, ale był to początek. I właśnie dobrze wyglądał, pasuje do tej roli. I nie rozumiem tego, że ktoś napisał coś w style iż wyglądający gejowato Collin go zniechęcał. Postać grana przez niego była biseksualna, więc musiał dać jej właściwy charakter.
Och.
Pozdrawiam.

summerdeath

Noo i superr kazdyy sie na ten twmat wypowiedział i jest spoko heh..

honey_18

ja go lubie i za role i za usmiech. sadze jednak ze to co najlepsze jeszcze przed nim i dopiero bedzie mial okazje pokazac na co naprawde go stac. w tym roku moze pokazac zarowno swoj talent komediowy w najpierw strzelaj potem zwiedzaj ale i wyczucie basniowej scenerii w nowym filmie gilliana. trzymam kciuki bo to jeden z najbardziej obiecujacych aktorow, moim zdaniem

honey_18

według mnie Colin Farrell najlepiej zagrał w Telefonie

chesterka89

Colina poznałam w Daredevilu. Bardzo mi się spodobała jego rola. Uważam iż C. jest dobrym aktorem :):):):)

użytkownik usunięty
honey_18

Oceniając Colina nigdy nie jestem obiektywna. Nic na to nie poradzę, uwielbiam go :)

Ja się bardzo staram i mi to wychodzi ;)

honey_18

Bardzo utalentowany aktor. Może "Aleksander" nie był najlepszym wyborem w jego karierze, ale w sumie nie jego wina, że mu dali beznadziejne peruki i kazali mówić idiotyczne teksty. ;) W "Przyzwoitym przestępcy" też miał niewiele do zagrania. Ale poza tym widziałem go w niezłych rolach w "Krainie Tygrysów", "Rekrucie", w bardzo dobrych w "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj", "Telefonie" i "Raporcie mniejszości". Znakomity był nawet w poza tym żenującym "Daredevilu" (jeśli ten film warto w ogóle z jakiegoś powodu obejrzeć -to tylko dla jego Dziesiątki). Natomiast zdecydowanie najciekawszą postać (przynajmniej z tych, które widziałem) stworzył w "Domu na krańcu świata".

Davus

Znakomita rola również w "Śnie Kasandry". Dobry aktor z niego. Po prostu. :)

Davus

Przyzwoity w "Intermission" i "Miami Vice". Nic nie mam do zarzucenia tym rolom, choć wybitne nie są. :P

honey_18

Dobry aktor, ktory za dużo gra i przez to rozmienia się na drobne. Gdyby, podobnie jak Russell Crowe, wykazywał większą powściągliwość w doborze ról, mógłby być równie wielki.

Jako mężczyzna uroczy :)

honey_18

wg mnie bardzo dobry aktor, umie grać, wczuwać się. Zaskoczył mnie w "home at the end of the world", w innych również bardzo dobrze sie spisał. Jest jak dla mnie jedynym pozytywem w "śnie Kasandry". Dodakowo przystojniaczek ;)

honey_18

Znam duzo osob, ktore uwazaja, ze jest on beznadziejnm aktorem. Ja tak nie uwazam, ale tylko dlatego, ze nie mam o nim opinii. Widzialam z nim 4 filmy:
1. Phone Booth - to w kinie, wtedy nawet nie wiedzialam kim Colin Farrell jest, dopiero poznij o nim slyszalam
2. Aleksander - w ogole jakos zapomnialam o jego wystepie tam (pewnie dlatego, ze sie koncentrowalam na Valu)
3. Rekrut (chyba tak sie ten film nazywal) - to byl generalnie slaby film, wiec tylko czekalam, az sie skonczy, nie przygladalam specjalnejj wagi do aktorstwa
4. In Bruge - tu nie byl zly, film byl fajny, a jego kreacja wpasowala sie ladnie z calym projektem

honey_18

Widziałam z nim parę filmów i szczerze mówiąc nie rozumiem, jak można go lubić. Chociaż może lubić to nie jest dobre określenie.
Jest średnio przystojny i średnio gra. Przeważnie w średnich filmach. Niestety nie ma się nad czym zachwycać.

AyanoS

czy ja wiem czy on jest średnio przystojny? średnio przystojny to jest Zakościelny ;)

honey_18

Ogladalam z nim kilka filmow w tym Parnassusa. Nie mam zarzutow co do aktorstwa, z reszta nie mi to oceniac. Ale dziewczyny przejzyjcie na oczy. Z ktorej stronu on jest przystojny? Juz chyba najbardziej od strony plecow i to tez nie jestem przekonana :p


Nie chcialam nikogo urazic. Takie jest moje zdanie.

Mrs_Shooter

sa gusta i guściki moim zdaniem jest mega przystojny :)

partyczja

Colin Farrell jest mega przystojny! Nie mogę oderwać od niego oczu!
Trochę zazdroszczę Alicji że to ona go ujarzmiła.
Nawet jeśli to za wysokie progi na moje nogi,
ale zawsze mogę pomarzyć o boskim Colinie ;)

honey_18

Przekładając to na ludzki język:
"Słuchajcie, napiszcie mi co mam myśleć. Idę Do Toalety".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones