Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 317 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

Dla mnie to totalne beztalencie, ani grać nie umie, ani nawet przystojny nie jest w namniejszym stopniu! Jego mimika ogranicza się do wiecznie przerażonej, silącej się na inteligencję twarzy o tępawym spojrzeniu! Dobry jest tylko w rolach podrzędnych, zestrachanych złodziejaszków jak w "Telefonie", bo tam chyba po prostu gra siebie... Ale Aleksander Wielki? albo "inteligentny, ambitny informatyk" z "Rekruta"? Śmiech na sali.

P.S. To nie jest prowokacja, uprzedzam na wejściu. Dla mnie: 1/10.

ailouros

Mi sie też taki wydawał ale w "In Bruges" pokazał klasę. No dobra, jedna rola go nie rakuje ale ma u mnie 6/10

użytkownik usunięty
MusicHall

widziałam kilka filmów z Colinem Farrellem i po każdym zastanawiałam się, co ludzie w nim widzą. ponoć o gustach się nie dyskutuje, ale zgadzam się z ailouros: ani piękny zewnętrznie, ani utalentowany. wyraz twarzy tego typu mój kolega określa jako "wzrok tęskniący za rozumem i twarz nieskalana myślą". ale może w przyszłości Colin pokaże coś oprócz "ładnej" buzi? wcale bym się nie obraziła!

użytkownik usunięty
ailouros

oj, wcale taki brzydki nie jest. powiedziałabym nawet, że ma pewien urok- taki typ buntownika- nieprzewidywalny facet :)
nie we wszystkich filmach gra "sierotkę" :)

ailouros

przyznam się bez bicia: uwielbiam na niego patrzeć,przystojny jest.
:)

ailouros

A jak dla mnie ten pan stara się nawet w największych kupach i ma naprawdę duży potencjał; potrafi być rewelacyjny ("Tigerland", "In Bruges"), od jakiegoś czasu wybiera lepsze role, ale niestety jest wciąż kojarzony głównie z klapami w stylu "Aleksandra" i "Rekruta".

Howler

bez przesady, aż taki brzydki nie jest, wystarczy że się ogoli i da się na niego patrzeć (czyli nie na zdjęciu przy profilu i nie w Aleksandrze), a nawet i jest dosyc przystojny. Wybitnym aktorem nie jest, ale rolę w Telefonie miał na prawdę nie złą. Aleksander - oczywiście kompletna klapa. Tu jednak przytoczę słowa wybitnego polskiego aktora, Gustawa Holoubka. Powiedział on kiedyś, ze aktor w filmie jest czyms w rodzaju rekwizytu (troche inaczej jest w teatrze). Musi robić to, co mu karze reżyser. Oczywiście nie jest to tylko usprawiedliwienie klap aktorskich jak Aleksander, dziala to w drugą stronę. A ponieważ gra Farrella nie rózni sie niczym od poziomu filmu, można stwierdzić, że po części to wina Stone'a. Z drugiej strony całej winy na reżysera zrzucić sie nie da.
Co do Farrella, wkurzają mnie jego wypowiedzi, bo- delikatnie mówiąc- nie bije z nich głęboka inteligencja.

undula

ja mu dalam 9\10 za dwie moim zdaniem wybitne role w "in bruges" i sen kasandry
wczesniej tez zastanawialam sie co niektorzy w nim widza:)
pozdrawiam

ailouros

własnie aktorem to on nie jest zbyt wybitnym, mysle ze to jego zachowanie i postawa buntownika sprawia ze kobiety za nim szaleją;p jak idzie taki nieogolony z jakąs panienka pod pachą, jest taki nonszalancki. mysle ze to sie moze podobać ;D a tak w ogole to po prostu irlandzkie ciacho ;D

shop2

na tym zdjęciu wygląda jak z kartoteki kryminalnej :D

nathalie_paradis

mi sie bardzo podobał w rekrucie, teraz juz niezbyt, mocno sie postarzał

ailouros

Ja rowniez powiem ze moim zdaniem Colin jest bardzo, ale to bardzo przystojny :) Tak jak wczesniej ktoś wspomniał o jego uroku buntownika w 100% się zgadzam i uwielbiam filmy z nim. np. sen kasandry :)

asiiiia4

To jest zajebisty aktor, jeden z lepszych młodego pokolenia na świecie.
Nie dość, że jest taki zajebisty aktor to ma ogromną charyzmę. Christian Bale, Edward Norton nie odstępują od niego. Można powiedziec , że to ta sama klasa światowa.
Jeden z lepszych filmow i mniej znanych jednoczesnie jaki widziałem z nim to Tigerland. Polecam !!!!

ailouros

kasiu (;, obejrzyj 'sen kasandry', tam, według mnie, wypadł bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones