Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 317 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

Wymieńcie najlepsze filmy z jego udziałem!!

moldix

dla mnie rekrut,telefon,jednostka SWAT;)

moldix

Rekrut, SWAT, Dom na krańcu świata

sara137_2

In Bruges

moldix

1.In Bruges
2.Sen Kasandry
3.Telefon
4.Daredevil
5.Wojna Harta
6.Rekrut

moldix

Alexander i Wojna Harta. Może jeszcze S.W.A.T :)

MrAnderson

" "


Juz, jeden z gorszych aktorow. Gra TYLKO i wylacznie na jednej minie,
jeszcze gorzej niz BWillis.

R3SUM3

Ta, co ty powiesz... . Mimo, ze za nim nie przepadałem, przekonałem sie, że aktorem jest bardzo dobrym. Najlepsze filmy z nim:
1.Telefon
2.Kraina Tygrysów
3.Dom Na Krańcu Świata
4.Rekrut
5.W Cieniu Chwały

drenz

1 Telefon 2 Rekrut 3 Kraina tygrysow
podoba mi sie jego rola w Filmie Najpierw Strzelaj potem zwiedzaj reszta bo ja wiem w Cieniu Chwaly to juz nie to moim zdaniem znam lepszych aktorow od niego role dostaje bardziej za wyglad i to ze jest rozchwytywany w Tabloidach

moldix

Tigerland, Rekrut, Pytajac o milosc:) Farrell jest najlepszy i najprzystojniejszy ze wszystkich obecnie aktorow

milgierd

Wygląd nie ma nic wspolnego z umiejętnościami przez takich ludzi chociażby Zakościelny ma taka wysoką ocenę a grać nie potrafi

moldix

Pierdzielisz glupoty nie rownaj Zakoscielnego z Farrellem... Takich jak on jest malo dla mnie kazdy film z nim to przyjemnosc:)

milgierd

no ja ich nie porownuje tylko mowie ze jeden gra dobrze i tylko dobrze a drugi wcale nie gra a swoje aktorstwo opiera na mordzie i piszczacych nastolatkach tyle w temacie Farrela jeszcze szanuje za chociazby te role ktore wymienilem wyzej a Zakoscielny ciezko cos dobrze zagranego przez niego wymienic a ocena calkiem wysoka byla ostatnio

Mati_cmg

Hmm 1.Telefon
2.Rekrut
3.Kraina Tygrysów
4.Sen Kasandry
5.Podróż do Nowej Ziemi
A niestety gnioty to ,jak dla mnie

1.Daredevil
2.Aleksander
3.SWAT

MALKO

In Bruges i Telefon

czester

i Sen Kasandry

czester

In Bruges to świetny film!! M.in. dzięki Farrellowi - i wg mnie to jest najlepszy film z jego udziałem ;)

moldix

Nie żebym się czepiał ale już robiłem tutaj ten ranking. Odpowiedzi na mojej stronie. Pozdrawiam kolejnego fana

moldix

In Bruges i Telefon... wg mnie są to jedne z najlepszych filmów jakie widzałam (a widziałam ich dużo);D

moldix

Aleksnder ;>.
Dzisiaj obejrzę "Podróż do Nowej Ziemi". Zapowiada się ciekawie ;d.

CallMeShaddy

1 Aleksander
2 Telefon
3 Rekrut
4 S.W.A.T

marti031

nistety muszę przyznać, że nie natrafiłam na wiele filmów z Collinem ale wierzę jeszcze wszystko przede mną..:)
a ztych które widziałam to jedynie
Telefon i Bandyci.. ale zarówno w jednym jak i drugim zagrał świetnie.. zupełne inne role ale każda wspaniała wg mnie..

moldix

Na pewno "Bandyci". Doprawdy świetnie się tam zaprezentował. Bardzo podobał mi się ten film oraz rola Colina ;)

ania1722

cieszę się, że jest ktoś komu równiez spodobał sie film "Bandyci".. przyznam że nie mogłam sie napatrzec na Colina.. był taki słodki moim zdaniem :)
a teraz jestem w trakcie ściągania filmu "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj", który większośc tak tutaj zachwalała.. mam nadzieje, ze mnie ónież sie spodoba;p

moldix

1. Telefon
2. Rekrut
3. In Brugies
4. Wojna Harta

moldix

~filmofaniak bardzo się cieszę, że ktoś również podziela moje zdanie ;)
Ja także nie mogę się na niego napatrzeć i coś mi się wydaję, że ten film tak szybko mi się nie znudzi ;)

moldix

Dla mnie najlepszy jest ten z Nicole Narain. ;)

http://www.colinfarrellsextape.org/wp-content/post-4-222x300.jpg

Morgan_Mortimer_Graff

sen kasandry i in bruges zdecydowanie :)
ja dopiero po "in bruges" docenilam tego aktora :) naprawde swietna rola

ewcynka16

dom na krańcu świata.
w filmie świetnie są pokazane uczucia. a Colin dobrze się dopasował.

moldix

Z tych ktore ogladlem to:
1,Miami Vice
2.SWAT
3.Wojna Harta
4.Daredevil
5.Sen Kasndry
6.Raport Mniejszosci
7.Rekrut
8.Aleksander
9.W Cieniu Chwały
10.Podróz do nowej ziemi
Dzis ogładne jeszcze 2 wiec bedzie pewno zmiana :D

moldix

ALEKSANDER bez dwóch zdań

AnnBennington

1. In Bruges
2. Sen Kasandry
3. Telefon
4. Mimo wszystko Aleksander, dla mnie to świetna rola, w nieco zepsutym filmie.
5. Raport Mniejszości

moldix

hmm nie oglądałam zbyt wielu filmów z nim, ale wydaje mi się ze rekrut

użytkownik usunięty
moldix

Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj- chyba tylko w tym naprawde dobrze zagrał.

moldix

1. Wojna Hart`a
2. Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj
3. Telefon i wiele innych

moldix

Jak dla mnie prawie wszystkie bo uwielbiam tego aktora :) A tak na serio to; Kraina Tygrysów,Najpierw strzelaj potem zwiedzaj,Rekrut,Pytając o miłość, W Cieniu Chwały i Alexander. Nie wiem,kwestia gustu :)

moldix

Ja z Colinem widziałem prawie wszystkie filmy ale z tych które najbardziej polecam to In Bruges, Bandyci, W cieniu chwały :D
Ale i tak radze wszystkie obejrzeć :)

moldix

dla mnie:
I. Tigerland
II. Telefon
III. Alexander
IV. Podróż do Nowej Ziemi
V. Miami Vice
VI.Sen Kasandry

Pussycat_Doll

1.Miami Vice
2.Sen Kasandry
3.In Bruges
4.Aleksander
5.Telefon
6.Rekrut

moldix

Jak dla mnie S.W.A.T i Telefon, a w Aleksandrze też zagrał bardzo dobrze, ale film tak średnio mi się podobał. Ogólnie świetny aktor :)

jamajka77

1.Kraina Tygrysów
2.Telefon
3.Najpierw strzelaj..
4.Wojna Harta

Pozdrawiam fanów Colina

moldix

1. In Bruges
2. Telefon
3. Raport mniejszości
4. Rekrut
5. Miami Vice
6. Bandyci
7. Aleksander
8. Wojna Harta
9. SWAT

tylko tyle widziałem jak na razie z tym aktorem
mam nadzieję jednak że Parnassus będzie co najmniej dobrym filmem

Maro_13

Telefon zdecydowanie najlepszy, bardzo emocjonalnie tam zagrał, przez półtorej godziny siedzenia w budce telefonicznej sprawił, że film nabrał tempa, trzymał w napięciu, budował atmosferę. Przy tak małej przestrzeni to nie lada wyczyn ;)

moldix

mam pytanko co to bym za film w ktory zakochał sie w słuzocej w takim filmie jak aleksander kurde nie pamietam co to za film czy to on w tym filmie wystepował..

moldix

Trudno powiedzieć, bo w każdym filmie grał lepiej niż w poprzednim, niekoniecznie w ściśle określonej kolejności...
Jeśli miałabym wybierać:
1. Wojna Harta
2. Telefon
3. Sen Kasandry
4. Rekrut
5. Najpierw zwiedzaj, potem strzelaj
6. Raport mniejszości

moldix

Najlepszy "In Bruges"

Potem:
Aleksander
Wojna Harta
Rekrut
SWAT

moldix

Niestety, nie pamiętam, nikt nie wymienił tego tytułu, chyba prod. angielskiej, a zagrał tam tylko epizod, ale jak! To bardzo dobry aktor!!!

gosia4

a mi sie podobala jego rola policjanta w "Miami Vice" chyba najbardziej ;D no a poza tym to oczywiście klasyki czyli: "Aleksander", "Rekrut" i jeszcze moze "Daredevil" ;)

moldix

1.In Bruges
2.Telefon
3.Sen Kasandry
4.Rekrut
5.SWAT

moldix

telefon...:).............................

moldix

1. Telefon
2. Dom na krańcu świata
3. Parnassus

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones