Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 317 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

Ktoś oglądał jego sex tape.... ja tak i myślę ze paniom by sie podobało a i panowie maja na czym oko zawiesić...:P

Myślę że to jego największa rola:D

Gossip_Boy

Słyszałam, że podobno najlepiej na tej taśmie to on się nie prezentuje... Ale osobiście nie widziałam, więc nie będę się wypowiadać. :D

użytkownik usunięty
Gossip_Boy

Colin, Colin, Colin... cholera, uwielbiam go. Jest niesamowicie przystojy i wogóle. Mniam ;D

Gossip_Boy

Widziałem. Sympatyczny filmik. ;) Rola całkiem niezła. Ale Farrell w ogóle ma talent. :)

Gossip_Boy

gdzie gdzie gdzie gdzie ona jest?? ;D

chyba chcę sama ocenić jak pan Farrell wypadł ;]

maggie_

Krotki troche ten filmik był xD I rzeczywiście Colin miał bardzo wyrafinowane słownictwo :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
adamek679

Będę musiała się z wami zgodzić...największa rola Farella w sex filmie. Prawie jak Paris Hilton?

sensual

przesadzacie, najlepszą rolę w sex taśmie odegrał kot. xd

adamek679

Bardzo dziękuję za spełnienie mojej prośby, adamek697. Doceniam to narażenie się na zbanowanie!
Istna przyjemność oglądania ;P nigdy więcej nagiego Colina xD ale ja go wolę i tak w Aleksandrze, tam przynajmniej była jakaś namiastka uczucia, nieważne czy do kobiety czy też Jareda Leto ;]

maggie_

fuuuuuuuj nie chcę mieć chłopaka chyba zostanę zakonnicą ale jego rola w alexandrze była zajebista

rozilla

zobaczymy czy za 7-8 lat tez bedziesz chciala byc zakonnica... ta sex tasma to taka sobie. mysle, ze stac go na wiecej :)

rozilla

;D masz 13 lat tak? dziewczyno, za jakies 3-4 lata będziesz o niego błagac ^^

Gossip_Boy

Ooooo nie widizałam :D A gdzie można zobaczyć? :>>>>>

użytkownik usunięty
Gossip_Boy

ta sex tasma to straszna cienizna, każdy jest lepszy od farela

Gossip_Boy

mi sie nie podobałooooo on taki przystojny jest jak ma włosy na głowie i ogoli brodę a tu cholera akurat musiał byc łysy i z brodą;> no i ta jego laska mogłaby sie umówić na woskowanie bikini:)

Gossip_Boy

Oglądałam już dawno temu i jedno Wam powiem, lepiej prezenyuje się na dużym ekranie. Taśma wg mnie słaba :P

gosiaczek8807

Zgadzam się, że to jego najlepsza rola..
Tekst "Your pussy is fucken beautiful." mnie rozwala.. xP

Chimeria

wow nie wiedzialam ze on nakrecil takie cos...
hmm nie wiedzial ze to z pewnoscia trafi do netu?

malaMi

swoja droga skoro on to krecil to zapewne on albo ona dali to do netu sami,przeciez nikt im do domu sie nie wlamal po nia- bo skad niby mol wiedziec ze krecili taka...

malaMi

podobno jego laska....

użytkownik usunięty
Gossip_Boy

mnie sie nie posobalo, ciekawe co zrobi jak to kiedys jego dzieci zobacza

a mnie zastanwia co on sobie myslal krecac go- ja bym sie zapadla pod ziemie gdyby mieli to widziec moi koledzy z planu -aktorzy czy rezyserzy... nie wspomne o rodzince ;)

Gossip_Boy

Jak dla mnie porażka. Może to i była sex tape, ale napewno nie sexy tape.

AyanoS

dajcie spokój z tą taśmą, farrell niby taki plejboj, a na tej tasmie wyglada jak zwykły pijaczyna co właśnie wyszedł z baru, spasiony, wytatuowany z chustą na łbie, żenua, a ta czekoladka przecietna, na fotach po footoszopie jeszcze jako tako, ale na zywo słabiutko.
Farrell za duzo chyba tankował i wciągał, bo jak na 34 lata wygląda strasznie staro, nie wiem co ta curusiowa w nim widziała?? chyba nic tylko znane nazwisko i chec zrobienia na tym kariery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones