Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
62 999 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

nie gra w niczym specjalnym w dodatku jego wygląd przystojnego cwaniaczka przeminął, obecnie przypomina przechlanego harleyowca.
curusiowa mogła wokół kogoś innego sie zakręcić

BlackShit

Mylisz sie w swej wypowiedzi.... Wlasnie kareira Ciolina rozwijac sie zaczyna na dobre. Nie wnikam w jego zycie prywatne, bo w sumie to co to mnie obchodzic moze ? Ale jako aktor jest swietny.
Widziales moze drogi uzytkowniu "Parnassus", gdzie rownieZ zagral wazna postac? Moim zdaniem jest swietnym aktorem ;) i Koniec!

carla200

zgadzam się! Jako Tony był znakomity, zdecydowanie najlepsza przemiana z wszystkich trzech

MrAnderson

No jedna z najlepszych ;) dla mnie i tak najlepiej zagral heath, ale Colina rowniez podziwiam :) pozdrawiam!

carla200

BlackShit. żal mi ciebie, dziecko drogie. kolejne forum, kolejny żałosny temat. czy ciebie jara prowokowanie innych osob, a moze żal Ci dupe ściska, ze Ty jako debil mozesz osiagnac wszystko w internecie, a zyciu codziennym zero?. tępić takich ludzi jak Ty, oto moje postanowienie na caly 2010 ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones