Colin Hanks

Colin Lewes Dillingham

6,9
5 973 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Hanks

szok!!!

użytkownik usunięty

nie wiedziałam, ze on jest synem Toma Hanksa, chociaż oglądałam Roswell, ale jakoś jego postaci nie lubiłam. Fakt jak patrzę teraz na zdjęcia jest bardzo podobny do ojca, ale to chyba tylko tyle, bo świetnym aktorem to on nie jest:(

Postać Alexa była zajebista :) Wolałam ją od Maxia lub Lizuni... :| A sam Colin jest super :) Życzę mu wielu ról w jakich będzie mógł się wykazać bo zasługuje na to :)

askaeddie

o wow! no to mnie uświadomiłaś. Ja też o tym nie wiedziałam. Lubiłam go w Roswell :) Szkoda że go wtedy usmiercili :/ przesadzili

askaeddie

ja lubiłam wszystkich

Ja też jestem zszokowana..........Jeśli mowa o podobieństwie to gdy już wiem to je dostrzegam tzn. jest podobny do ojca choć go nie przypomina komuś kto nie wie, mówię to jako osoba która porównuje Colina z czasów gry w Roswell (które obecnie oglądam) bo wtedy był chudszy na twarzy, ojciec bardziej zaś zaokrąglony na twarzy, wywnioskowałam że to pewnie kwestia wieku... i rzeczywiście na obecnych fotach, gdy jest już starszy przypomina ojca: te same oczy, usta, uszy, włosy, nawet szyja ;)

777temida

i muszę jeszcze dodać, że Tom w jego wieku wyglądał lepiej, nie żeby mi się podobał ale lepiej od syna...

777temida

Wole Toma lepiej gra :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones