Colin Hanks

Colin Lewes Dillingham

6,9
5 996 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Hanks
Lefty_Guns

W wielu filmach potrzebni są aktorzy grający czyszczycieli kibli.

Lefty_Guns

Wielu jest brzydkich aktorów. Rob Perlman, Peter Dinklage etc. Oglądanie samych idealnych buziek hollywoodu wykrzywiłoby nam spojrzenie na świat.

rynsztof

polać mu

rynsztof

Po roku czasu dalej trzeba mu polać

Ventum

A dziękuję :D

użytkownik usunięty
Lefty_Guns

A dla mnie jest szalenie przystojny i seksowny, w taki bezpieczny sposób, jak jego ojciec.

w sumie Tom Hanks nigdy nie był seksbombą (choć pamiętam film z '84 Wieczór Kawalerski, takie współczesne Kac Vegas gdzie grał główną rolę i mógł za takiego uchodzić, ale to były lata 80-te - epoka Disco wtedy każdy był sexi nawet ... Glenn Close i Meryl Streep :D) ale ratowała go bardzo dobra gra aktorska

cóż syn wygląda dużo gorzej ale zakładając ten temat nie chciałem go obrażać, tylko wskazać że mając dobre plecy w Hollywood można dostać dobrą rolę pierwszoplanową ... nie oszukujmy się gdyby nie sławny ojciec to mógłby co najwyżej w teatrze grać

użytkownik usunięty
Lefty_Guns

Nawet przez chwilę nie pomyślałam, że chciałeś obrazić, po prostu mówisz wprost, co czujesz :) Też tak mam. Nie wiem, czy to kwestia lat 80. Może? Wieczoru Kawalerskiego nie widziałam, ale Dużego, owszem ;) Poza tym po prostu uwielbiam imię Colin. Irracjonalne wybory :)

Lefty_Guns

Gratuluję komentarza na poziomie... Pokaż swoje zdjęcie, wtedy też się wszyscy pośmiejemy.

estella_bluebell

obawiam się że mogłabyś się zakochać

Lefty_Guns

Na pewno.

Lefty_Guns

Wchodzę z ciekawości na typa, ciągnąc klika z serialu Fargo, nawet nie wiedziałem ,że to syn Hanksa , pierwszy komentaż i od razu jakiś rzyg debila o jego wyglądzie , pokaż swoją facjate idioto......chętnie znajdzie się kilku co to z komentuje ....ale tu śmieci na tym filmwebie.....

danglan

widać że bystrzak z ciebie skoro obaj mają na nazwisko Hanks to trzeba być geniuszem żeby się nie zorientować ... śmieci rzeczywiście dużo ... pisze się komentarz

Lefty_Guns

to każdy kto ma takie same nazwisko musi być spokrewniony? ..... bez komentarza, ale pokaż chociaz te foto...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones