Colin MorganII

8,0
4 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Morgan

W kilku filmikach na youtubie tak to trochę wygląda , a nigdy nie słyszałam o jego dziewczynie / nach . Strasznie go lubię i chciałabym wiedzieć

Enterraz

On jest z Irlandii a tam podobno wielu gejów ściąga

użytkownik usunięty
Enterraz

Weź przestań...

Enterraz

Tak.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Enterraz

hm... może jest, może nie jest. nawet jeśli jest gejem, to co z tego ? bo, cóż, osobiście interesuje mnie gra aktorska Colina Morgana, a nie jego orientacja seksualna. ale cóż, Ciebie może to interesować... ;)

isobel

Cóż , miałam z tym pewien dylemat bo interesuję się nie tylko grą Colina ale i całą jego osobą . O wiele przyjemniej byłoby zobaczyć go z jakąś ładną wysoką laską . Np mną ;p

użytkownik usunięty
Enterraz

Jak widzę Enterraz jesteś również bardzo skromna :D:D

Noooo ! I jestem też brunetką . Chyba się w końcu nie dowiem.

Enterraz

Też bym chciała wiedzieć. Zmartwiliście mnie tymi postami bo wcześniej nie brałam tego pod uwagę i żyło mi się lepiej ;p Jak ktos wie to niech napisze :)

carolina8977

Colin nigdy nie mówił o swojej prezentacji, ale dwa razy grał geja. ;D Tylko tyle wiem.

xinio

Akurat fakt, że grał geja o niczym nie świadczy :P Richard Chamberlain to gej, a grał największych amantów i kochanków i ubóstwiało go multum kobiet :P
Ale z tego co gdzieś kiedyś czytałem, to Colin miał (czy ma obecnie to nie wiem) dziewczynę. Tak więc albo jest hetero/bi, albo się chłopak kamufluje ;)

xinio

Też o tym słyszałam. Możesz mi podać tytuły, gdzie grał geja?

xena_4

Catherine Tate christmas show 2007
i dwie sztuki teatralne:
All About My Mother
A Prayer For My Daughter

xinio

prezentacji? PREZENTACJI? A to nie było "orientacji"? :D:D:D

Enterraz

oopsie :P pomyłeczka. miałam oczywiście na myśli orientację.

Enterraz

Colin z czego co wiem to chodzić na randki z ta kate ( Morgana )

ptaszyna88

Niby ładna by z nich była para ale lepiej bym zniosła by był sam albo gejem, skoro ja nie mogła bym go miec lepiej by żadna go nie miała ...

anex56

hahahahaha

anex56

Jestem za.

benzacne

Uważaj, bo jeszcze okaże się to prawdą ;DDDD

xena_4

Oby jednak nie...

anex56

I ty masz czelność nazywać się jego "fanką"? Chyba psycho-fanką, jeśli już. Fan to ktoś, kto chce dla swojego idola jak najlepiej, a nie jest zaborczy, jakby ten idol był jego własnością. Pomyśl trochę. Jako fanka pana Colina powinnaś go szanować jako człowieka, a nie traktować jak obiekt fantazji.

ptaszyna88

Niestety nie masz racji, partnerem Katie McGrath jest Joe Dempsie.

użytkownik usunięty
Enterraz

Z tego co wiem jest katolikiem więc raczej gejem nie jest

jedno nie wyklucza drugiego :D

użytkownik usunięty
piratka39

Zależy co rozumiesz przez słowo "gej". Bo jeżeli tylko osobę, która ma skłonności homoseksualne to tak, wiara nie ma tu nic do rzeczy. Ale ja bardziej rozumiem to jako osobę, która jest z tym pogodzona i nie walczy z tym, uważa to za normalne. Katolik może mieć skłonności homoseksualne, ale nie może traktować to jako normę, tylko musi z tym walczyć. Ot, kwestia słownictwa ;)

Tak, o to mniej więcej mi chodziło, z tym, że jest sporo homoseksualistów, którzy uprawiają seks z innymi homoseksualistami, ale uważają się za katolików :) Ja przynajmniej takich znam :D

użytkownik usunięty
piratka39

Cóż, radzę im lepiej się zapoznać ze swoją wiarą bo Kościół Katolicki mówi wyraźnie, że akty homoseksualne są sprzeczne z naturą. Więc albo słuchają Kościoła i wiedzą, że to złe, albo mają naukę KK gdzieś wtedy niech nie nazywają się katolikami.

Teoretycznie tak, bo homoseksualizm jest w KK akceptowany tylko jesli się go nie "praktykuje", ale z drugiej strony nie podchodziłabym do tego tak surowo, ponieważ wszyscy katolicy grzeszą, łamią 10 przykazań, itd. a wciąż nazywają się katolikami. :D

Naukę KK to większość ma gdzieś,co mnie w ogóle nie dziwi :)

użytkownik usunięty
piratka39

Wiesz co, co robić coś złego bo no ups, zdarz się, jedni nie panują nad popędami, inny skłamie bo mu wygodniej, inny zrobi to, inny tamto, a co innego postawa "Mam gdzieś co mówi Kościół, ja wiem lepiej". Pierwsze jest normalne bo nie jesteśmy przecież święci. Drugie - cóż, jeśli ja się z czymś nie zgadzam to się wypisuje z takiej wspólnoty. Albo stosuje się do zasad w 100%, albo nie i mówię "pa pa"

A jeśli naukę KK większość ma gdzieś to niech większość się z KK "wypisze". Będzie to dobre dla wszystkich.

Zgadzam się, od tego jest apostazja, żeby z niej korzystać i byłoby to z pożytkiem dla wszystkich. ;)
Choć z drugiej strony to nie takie łatwe, bo sama jestem ateistką,ale jeszcze nie dokonałam apostazji.

użytkownik usunięty
piratka39

A co czekasz więc? Jeśli mogę spytać. W naszym kraju dwie osoby ochrzczone nie trudno znaleźć ;) Nie zrozum mnie źle, jestem katoliczką i chciałabym by wszyscy wierzyli w to co ja, ale nie znoszę hipokryzji i jeśli ktoś podjął decyzję, że nie zgadza się z KK, jeśli jest tego pewien to niech się "wypisze" i po problemie.

Hm, wołałabym na forum publicznym nie wyjawiać powodu :) Źle się wyraziłam - nie chodziło mi o formalności. Nie jestem hipokrytką, moja rodzina i znajomi wiedzą. I to nie jest tak, że nie zgadzam się z kk, bo do tego przyznaje się całkiem sporo ludzi, którzy mimo to należą do wierzących, a ja po prostu nie wierzę w boga. Z drugiej strony najzwyczajniej w świecie nie obchodzi mnie czy jestem zapisania do kk czy nie, choć wiem, że im więcej ateistów wypisze sie z kk, tym lepiej. :D
No i kurde, taka mała dygresja, a wyszedł cały post o mnie :P Także, jeśli pozwolisz, będę już kończyć :)

użytkownik usunięty
piratka39

To nie było do ciebie akurat z tymi hipokrytami tylko ogólnie. Jasne, co cię obchodzi KK, ale ja bym nie chciała być zaliczana do grupy z którą nie chce mieć nic wspólnego, a do której zapisali mnie kiedyś tam rodzice ;) Wesołych świąt!

I o to w tym wszystkim chodzi, jestem osobą wierzącą w Boga, śpiewam w zespole gospel, ale nie w kk, a apostazji nie dokonałem ze względu na skandaliczne procedury i to, ze de facto nic nie daje. Bo wg dzisiejszego prawodastwa dalej mogą przetwarzać twoje dane.

użytkownik usunięty
Morlin

Tak, tylko, że wtedy cię nie liczą jaką osobę wierzącą. I to daje jasne statystyki, co jest dobre dla każdego.

haha, dorosła osoba ma szukać 2 osób ochrzczonych. czyli nawet apostazje trzeba dokonywać tak jak sukienkowi sobie tego życza, ja poczekam na normalne rpzepisy. Chwała Panu!

użytkownik usunięty
Morlin

Nikt twoich rodziców nie zmuszał by cię do Kościoła zapisywali. To było całkowicie dobrowolne, do nich pretensje. I naprawdę w naszym kraju tak trudno znaleźć dwie osoby wierzące by poświadczyły? Jakoś w to wątpię.

napisałem wyżej co sądzę. tak jakbyś nie czytał 2 komentarza.
wiem, moi rodzice przynajmniej maja jaja, bo powiedzieli ze ochrzcili mnie bo tak wszyscy robili.

użytkownik usunięty
Morlin

jaja to by mieli gdyby postąpili zgodnie z tym co myślą, a nie to co tłum każe. I nadal nie widzę czemu to jest problem znaleźć w naszym kraju dwie osoby ochrzczone.

bo nadal nie przeczytałes moich postów. i liczysz że będę się powtarzał.

piratka39

No i? Katolikiem może być też ktoś kto czci szatana. Jeżeli nie wystąpi się z Kościoła i nie ma statusu apostaty, to jest się katolikiem i koniec. Według tej chorej wiary homoseksualizm to grzech, ale bynajmniej nie wyklucza nikogo ze wspólnoty Kościoła. Wklucza go natomiast ze wspólnoty ludzi, według starego testamentu.

Kij_z_tym

A czy ja mówię, że nie jest? :P I po co odgrzebywać dyskusję z 2012 roku?

Kij_z_tym

A dobra, chyba to miała być odpowiedź nie do mojego komentarza, o ile się nie mylę, więc olać to. :P

Pozdrawiam Osomkę :)

piratka39

Użytkownik usunięty :< A odgrzebuję, bo czasem czuję potrzebę, w 2012 nie oglądałam Merlina.

Ooo, jak miło, również pozdrawiam!

A skąd masz taką wiedzę, że jest katolikiem? Podejrzewam, że mógł zostać wychowany jako katolik (Irlandia etc.).

użytkownik usunięty
milka19

Nie jestem w stanie ci przytoczyć wywiadu bo nie pamiętam gdzie to czytałam. Ale jestem pewna, że tak mówił.

Nie będę udawać, że nie cieszyłoby mnie to. ;-)

Enterraz

Lepiej zeby nie byl gejem bo sie kiedys musze do niego do Irlandii udac,moze mu przypadne do gustu i sie zauroczy :).Przeczesze cala Irlandie wzdluz i wszez i oby to nie bylo na marne hehe:D

Princeska92

Myślisz że żadna jeszcze nie próbowała? xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones