Colin MorganII

8,0
4 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Morgan

NIE POTRAFI GRAĆ

użytkownik usunięty

ZERO GRY... CIĄGLE TE SAME DURNE MINY

A może jesteś wybredny/-a i oczekujesz od aktora ciągłej mimiki jak u modelki, która co sekundę powinna przybrać inną pozę. Jak dla mnie gra dobrze, potrafi się wczuć w rolę i dobrze ją zagrać. Jeśli nie podoba Ci się to tak gra, po prostu nie oglądaj filmów z jego udziałem.

użytkownik usunięty
Veracini

Dzięki, że mi napisałeś co oczekuje i że jestem wybredny. Warto było tu wejśc by spotkać człowieka, który wnioskuje takie rzeczy po jednym zdaniu. Miło było poznać taką osobę, pozdrawiam.

// Nie wierzę, że tacy idioci chodzą po ziemi...

Zważywszy na Twoje osiągnięcia tutaj starujesz zapewne w konkursie najbardziej znienawidzonego użytkownika, czyż nie ? Jeśli chodzi o Twoje zarzuty : nie oceniam Cię za jedną wypowiedź, ale za kilka, które umieściłeś bądź umieściłaś na tym portalu. Twoją pasją jest krytyka wszystkiego co nie przypadło Ci do gustu, bądź było dla Ciebie niezrozumiałe.
PS. Nie mów, że oceniam Cię na podstawie niewielkiej wiedzy o Tobie, skoro Ty robisz to samo. Nie wiem na jakiej podstawie wnioskujesz moją płeć, ale pragnę Ci zasugerować, że jesteś w błędzie.
Definicja idioty jest zgodna również z Twoją osobą, tak więc zamilknij w swoich wypowiedziach.

użytkownik usunięty
Veracini

Dziękuje ci, że po 3 zdaniach oceniłeś moje zyciowe ambicje. Miło było mi spotkać takiego użytkownika.

// Nie wierzę, że tacy idioci chodzą po ziemi...
Za dużo chłopak siedzi przed komputerem, oj za dużo.

Zabawne. Mówisz, że oceniam Cię po kilku zdaniach, a sam/-a nie czytasz co do Ciebie piszę. Jak na razie jedyne na co Cię stać to plebejskie odzywki.

I dla Twojej wiadomości jestem kobietą, o czym informuję Cię po raz kolejny. Liczę,że będziesz w stanie wykrzesać siłę, która pozwoli Ci przeczytać wypowiedź zanim skrytykujesz autora.

Pozdrawiam i życzę, byś Drogi człowieku nabył odrobiny chociaż rozumu, który jest tak bardzo wymagany w konwersacji z innymi.

użytkownik usunięty
Veracini

Dziękuje ci, że po 2 zdaniach oceniasz na co mnie stać.

// Umca, umca.

I tutaj zakończymy temat, bo jak wszyscy zauważą użytkownik Arden114 nie potrafi czytać i wyciągać wniosków.

Ile ty masz lat?? Ciekawa ta wasza dyskusja... Mam wrażenie, że swoimi wypowiedziami albo chcesz wkurzyć Veracini albo ci piątej klepki brakuje.
Co do krytyki Colina jako aktora to nie mogę się zgodzić. Obejrzałam wszystkie sezony i uważam, że bardzo dobrze wciela się w swoją rolę tak jak i inni aktorzy. Może obejrzałeś tylko pierwszy sezon, który też uważam za całkiem niezły ale jeśli tak to proponuje obejrzeć chociaż do trzeciego bo aktorzy jak i akcja z odcinka na odcinek coraz bardziej się rozkręcają.

carolina8977

MOIM ZDANIEM świetnie gra, obejrzałam parked i island i byłam pod ogromnym wrażeniem. Cały czas chciało mi się beczeć. W merlinie tęż jest super. Ma coś w sobie. Nie jest jakiś super przystojny, ale po prostu ma to coś. Mam nadzieje, że go jeszcze wiele razy zobaczę w innych produkcjach

Fantastic

Colin jest znakomitym aktorem! Potrafi dostosowac swoją mimikę w zaleznosci od sytuacji, w filmie Parked grał ćpuna i było to naprawdę wiarygodne. Mam nadzieję, że zobaczę go jeszcze w wielu innych produkcjach bo jest naprawdę wspaniały.

xinio

To, że Colin jest świetnym aktorem to się zgadza, ale kochani, małe pytanie: Gdzie można zobaczyć te jego 2 filmy ? Parked i Island ? Szukam,szukam i nie moge znalezc...

goska00013

ja ściągalam parked z torrentow (warto!) ale Island jeszcze nie znalazłam..

Fantastic

gdzie oglądałaś Island? nie mogę tego nigdzie znaleźć, a bardzo chciałabym to zobaczyć...

pati181999

dołączam się do pytania!!!!

zaza237

Oj, dziewczyny... Wystarczyło zapytać wujka Google i oto macie stronkę http://www.movie 2k. to/Island-watch-movie-814909.html (uwaga na spacje)

xena_4

Dobrze wyraże się konkretniej chodzi mi o stronke bez rejestracji, za darmo a film z lektorem lub napisami

zaza237

Niestety najprawdopodobniej nie ma Island z napisami, a o lektorze już nie wspomnę :( A film, do którego link wstawiła xena jest do obejrzenia za darmo i bez logowania

ja tam go uwielbiam w przygodach merlina :D i nie zgadzam sie ze nie potrafi grac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones