Conan Stevens

7,2
682 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Conan Stevens

Conan Stevens rozmawia z twórcami "GoT" na teamat powrotu do obsady w IV sezonie. I dobrze bo idealnie się nadaje do roli Góry.

Mumin87

Znakomita wiadomość! Może i rola nie do końca kluczowa, ale moim zdaniem Stevens był jednym z najlepiej dopasowanych do odgrywanej roli aktorów w całym serialu, po prostu idealny ser Gregor.
Od jakiegoś czasu nie śledzę już wiadomości dotyczących GoT, więc nawet nie wiem, czy to jeszcze aktualne, ale mam nadzieję, że Conan Stevens wróci do obsady.

Binio

Może mało istotna rola ale w 4 sezonie będziemy mieli bardzo istotny i ciekawy pojedynek Góry. I nie mogę sobie wyobrazić, że znów zagra go ta tyczka z przyczepioną sztuczną brodą którą mieliśmy okazję oglądać w 2 sezonie, zamiast prawdziwego Gregora w wykonaniu Conana Stevensa. Jeśli wystąpi Ian Whyte to świetna walka z książki będzie w serialu cyrkiem. Dlatego również mam ogromną nadzieję, że to co pisze Mumin87 jest prawdą i Conan wróci.

Mumin87

Skąd taka wiadomość?

dirt16

Chyba info potwierdzone, gdyż jego walka z sami wiecie kim jest na najnowszym zwiastunie IV sezonu :)

SamChilders

To nie Conan Stevens tylko Hafþór Júlíus Björnsson.

dirt16

.-. Jest może jakiś kwitek potwierdzający tą informację? :D

SamChilders

http://www.hypable.com/2014/01/04/new-gregor-clegane-game-of-thrones-season-4/

dirt16

No wreszcie ktoś to napisał

Mumin87

s04e08 - najbardziej ekscytująca i nieprzewidywalna końcówka odcinka GoT od daaaawna !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones