Cuauhtémoc BlancoII

Cuauhtémoc Blanco Bravo

6,8
17 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cuauhtémoc Blanco

jest straszny, Sztywno gra, chodzi jak z kołkiem w d! Minimum poruszania się na 'scenie'. Absolutnie mi się nie podoba jako aktor, za drętwy. Widać z resztą po osiągnięciach zawodowych, że to nie dla niego:P

magda21

zgadzam się z Tobą w 100 % :) powinien zmienić zawód bo jako aktor jest do niczego. Nie wiem co ta Nati w nim widzi ... ;D

NieChceWiecej

hehe, Zawód to chyba już dawno zmienił, bo na szczęście nigdzie nie gra. Może fartem dostał tą rolę, wygrał w konkursie albo po znajomości ale nie da się ukryć że to drętwus i ciężko się go ogląda..
poza tym ma strasznie starą twarz, trochę jakby miał maskę, bllee

magda21

zastanawiam się tylko czemu ma tak wysoką średnią ? (jak na jego umiejętności aktorskie) 5,8 hmmm. ja mu dałam 1/10, nie dlatego że go nie lubię i na złość tylko dlatego że jakoś nie mogę znaleźć pozytywnych cech w jego grze aktorskiej, pewnie jako człowiek jest sympatyczny i w ogóle, ale aktor z niego kiepski ... może się nie znam :)

NieChceWiecej

ja też dałam 1 z tych samych powodów. Nie musimy się znać na krytyce jak zawodowi krytycy z hoolywoodu aby głosować, wystarczy to, co nam się podoba lub nie. Nie zastanawiałam się nad oceną jaką ma. Komuś tam może przypadł do gustu. Cieszę się tylko, że nigdzie go już nie zobaczę hehe

magda21

oby się tylko nie rozmyślił i nie powrócił do zawodu aktora ;)

NieChceWiecej

co wy za głupoty gadacie przecież to jest piłkarz i dlatego mu dali te role bo czytałem o nim w wikipedii kiedyś i wątpie żeby myślał o karierze aktorskiej .

magda21

fakt jest taki, że na boisku piłkarskim był Bogiem i wirtuozem oraz twórcą cuauhtemina. teraz to po prostu celebryta. skoro małysz jeździ w rajdach samochodowych, a paru spasionych piłkarzy jest posłami to czemu Cuauhtemoc miałby nie kosić kasy w serialu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones