Cuba Gooding Jr.

Cuba M. Gooding Junior

7,5
19 093 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cuba Gooding Jr.

Po obejrzeniu kilku filmów z udziałem tego aktora, muszę stwierdzić, że jego gra strasznie mnie irytuje. Bez względu na to czy jest to "oscarowa" rola w „Jerry Maguire”, czy mało zabawna rola w "Wyścigu Szczurów". Każda postać, którą odgrywa jest wg mnie bardzo przerysowana - nie potrafię uwierzyć w żadną jego emocję... Jego wzruszenie i powaga zawsze wzbudzają we mnie śmiech (Pearl Harbor, Siła i Honor) albo co gorsza zażenowanie. Czy jest chociaż jeden film, który spowoduje, że chociaż w części uznam, że jest dobrym aktorem?

ChemicalGirl

ciężko powiedzieć , może gladiator.

ChemicalGirl

"Chłopaki z sąsiedztwa"

robert2207

Książę w Nowym Jorku grał jako klient u fryzjera

robert2207

"Chłopaki z sąsiedztwa" to zapodałes tytułem ;) Już zasysam ta perełeczkę.

ChemicalGirl

Kiedyś miałem takie zdanie jak Ty a teraz mam odmienne, więc zobaczymy za parę lat co się zmieni :-)
Z czasem inaczej podchodzimy do wszystkiego i abym mógł udzielić CI odpowiedzi na to pytanie muszę zaczekać CHYBA parę lat o ile to Ty wtedy za parę lat nie zmienisz zdania :P
Gdybym miał pisać całą historię irytacji tego aktora to bym chyba książkę musiał napisać :P

Do zobaczenia za jakiś czas :-)

ChemicalGirl

Obejrzyj spis drani, nowa rola w któej się spisał i fajnie się ogląda i film i jego i ogólnie można zmienić zdanie na jego temat :P
Nie to, że od razu dodasz go do ulubionych, ale zawsze to jakiś miły początek :-)

Miłego seansu!

ChemicalGirl

Bardzo dobry film z nim to radio

Lobo2008

Ja za to bardzo lubię tego aktora , może nie wszystkie filmy w których gra są dobre ale w większości tak, poza tym sprawia sympatyczne wrażenie.

ChemicalGirl

Slabo sie znasz widac na aktorstwie.

ChemicalGirl

Polecam "Cudowne ręce, opowieść o Benie Carsonie".

ChemicalGirl

Dla mnie to aktor debilnych komedii i w ogóle nie nadaje się do poważnych ról. Wyjątkowo irytujący przygłup. A po "Epidemii" to już w ogóle nie powinien dostać roli w żadnym filmie.

ChemicalGirl

Jestem w stanie podać dziesięciu (a nawet i dwudziestu) bardziej irytujących, miernie utalentowanych aktorów. Ok, to nie jest wybitny aktor, ale już nie przesadzajmy: aż takim beztalenciem nie jest. W Pearl Harbor zagrał bardzo dobrze, a w "Jerry'm McGauire" i w "Siła i honor" był rewelacyjny. Naprawdę nie rozumiem jaki masz z nim problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones