Cynthia Nixon

Cynthia Ellen Nixon

7,6
5 488 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cynthia Nixon
guga15

Absolutnie się nie zgadzam. Według mnie najładniejsza jest Charlotte'a. Mirandy tak nie znoszę, a do tego strasznie odpycha mnie ta aktorka w tym serialu. Tutaj na zdjęciu w filmweb wygląda lepiej niż w serialu, bo tak wygląda masakrycznie O.o

użytkownik usunięty
guga15

nixon jest paskudna, kijem bym nie ruszyl

guga15

Nie przesadzaj! Jest zdolną aktorką, ale na pewno nie ładną...

agentka_sam1

czy zauważyliście te trzy słowa w tytule "jak dla mnie" ?

agentka_sam1

TAK :D jest zdolna ;)

guga15

jest ładna, ale nie uważam,że najładniejsza.

guga15

Zgadzam się. Śliczna i zdolna. Cynthia nie jest jakąś Barbie, ale ma w sobie tyle uroku i ciepła. Carrie i Miranda to moje ulubione bohaterki SATC.

guga15

Jest aktorą,która posiada pewien urok osobisty,ale raczej nie jest specjalnie urodziwa. Zwrociłabym uwagę też na to,iż w zależności od tego jak jest charakteryzowana wygląda raz lepiej raz gorzej. Na przykład w początkowych sezonach ma krotkie włosy do tego nosi jakies mało kobiece garsonki i delikatnie mówiąc wyglada jak lesbijka(ktora w rzeczywistości jest;) Z kolei w ostatnim sezonie ma dluzsze wlosy,nosi kobiece sukienki,biżuterie i ma ładny makijaż i naprawdę wygląda całkiem nieźle. Jesli chodzi o grę aktorska miażdzy wszystkie pozostałe bohaterki i według mnie stworzyła nakbardziej wyrazista postac.

użytkownik usunięty
guga15

Samatha jest najlepsza ale Miranda też fajna jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones