Cynthia Rothrock

Cynthia Ann Christine Rothrock

7,2
618 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cynthia Rothrock

Co prawda wiem że jej ostatnie filmy były słabe ale czemu przestała grać w filmach???

cyborg.vandamme

Bo może woli prowadzić sieć szkół kung-fu i wychowywać córkę niż grać w nie najlepszych filmach,a po za tym ma już kobieta swoje lata jak by nie patrzeć jej w metrykę a do filmów ją brano za umiejętności a nie zdolności aktorskie.

szarit

Fakt. Ale ja tam uwielbiam z nią filmy i chętnie by zobaczył jakiś jej nowy film.

cyborg.vandamme

Przestała grać, bo ma już chyba ze sto lat, a geriatryczne szpagaty nie są w modzie.

ollo

nie przesadzałbym a bruce willis van dame czy lundgren to po 20 lat mają?;))ile ona może mieć 50-55 lat więc jeszcze podejrzewam dałaby radę ;))i chyba ma w czymś zagrać w tym roku

dr who

Kolego, Van Damme piszę się przez dwa "m". :)

AdamBayern01

Adam jak widziałeś z nia jakies filmy to sypnij tytułami

giovanni50

Niestety, wiele tego nie ma Pazury Tygrysa tylko obejrzane, tyle.

AdamBayern01

szkoda

giovanni50

Za to z Van Dammem, Lundgrenem, Stallone i Schwarzeneggerem dużych zaległości nie mam.

AdamBayern01

Kurde ja chce jakies dobre kino z Hongkongu
W Galerii Mokotów albo w Reducie były jakies
Ja wolę Van Damma od Sylvka

giovanni50

Van Damme u mnie jest na pierwszym miejscu. Czego w latach 90 z nim nie obejrzałeś?

AdamBayern01

Za ciosem , Quest, Uliczny wojownik

giovanni50

Za Ciosem i Uliczny Wojownik to słabsze filmy, bez rewelacji. Quest to debiut reżyserski Van Damma, podobny trochę do Krwawego Sportu. Polecam!

AdamBayern01

Za ciosem zajebisty film. Van Damme tam pokazuje niezłą szybkość np. w ostatniej scenie na statku :)

giovanni50

Ja sypnę China o' Brien, Oddział specjalny, Pazury tygrysa, Wściekłość i sprawiedliwość, Wszystkie te serie są dobre Anioły bezprawia, Waleczna dama (tylko pierwsza części) Nie do pokonania, z nowszych Poza prawem jest nawet dobry.

frycek49

O dzięki Ci
Niech ci bozia wynagrodzi dobry człowieku

giovanni50

Chodził taki film(może się powtarzam)-"Lwie Serce).Dla mnie numer 1 z DAMMEM.

wilkrobert132

Widziałem kilkanaście razy- Nie jestem gimbusem:)

ollo

57 i ma świetną forme. Geriatria nie ma tu nic do rzeczy.

TorcidaTiger

Przecież Cynthia nadal występuje w filmach, tylko są to filmy poza klasowe, amatorka za budżet równy jej wypłacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones