Da'Vine Joy Randolph

7,7
4 310 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Da'Vine Joy Randolph

Jej postać w "The Holdovers" była naprawde ciekawie napisana, tragiczna przeszłość miała się przełożyć na przygnębienie, a momentami impulsywność. Ona zagrała poprawnie. Bez szału. Oscara dostanie za coś zupełnie niezwiązanego z filmem mianowicie za reprezentowanie dwóch bardzo faworyzowanych ostatnio grup: czarnoskórych i otyłych.

alek8pionka

Najgłupsza wypowiedź jaką ostatnio czytałem. W The Holdovers jest super i zasługuje na zwycięstwo.

Kowalski356

Super to jest scenariusz tej postaci, zagrać dało się lepiej

alek8pionka

narracja musi się zgadzać to wygrała

alek8pionka

Z jednej strony się zgadzam ale z drugiej strony to z kin ona ma przegrać w tym roku? Foster i Ferrera wciśnięte na siłę, Brooks która nie pokazała nic ciekawego? Ja bym dał Oscara Emily - bardziej za całokształt bo w „Oppenhaimerze” nie miała za wiele do zagrania. Ja ogólnie uważam że takie aktoreczki jednej roli nie powinny być nagradzane ale tez nie ma za bardzo z kim konkurować.

BMovieManiac

No i chyba to jest najlepsze wytłumaczenie. Jej nagroda wygląda na dawanie jej na siłę specyficznej aktorce, ale znowu gdyby jej nie dać, to też byłoby to zagranie na siłę. Po prostu lepszych nie było, tyle.

CyganFilip

Powiem szczerze że Ja uważam że aktorki które zagrały naprawdę świetne role drugoplanowe nie były w tym roku nawet nominowane w tej kategorii:
Claire Foy - Dobry Nieznajomy
Sandra Huller - Strefa interesów
Kathryn Hunter - Biedne istoty (Ta Pani skradła te kilka scen w których się pojawiła).

BMovieManiac

przecież to jakieś lewacko-żymiańskie gówna xD

BMovieManiac

Ferrera to dostała nominację chyba tylko za to, że dobrze się wyuczyła tekstu, który jej napisano. Każdy kojarzy jej rolę z Barbie, tylko z tego monologu

alek8pionka

yyy nie??? dobrze napisana role tez mozna tragicznie zagrać, gdyby wzieli do tej roli np. taką Megan Fox, to wątpię, że dostawałaby tyle nagród co Da'Vine (jeśli już zdobyłaby jakas nominacje to zapewne do Maliny). poza tym czy w tamtym roku Oscara dostala jakas otyla czarnoskora osoba? albo dwa lata temu? nie wydaje mi sie

alek8pionka

Dokładnie

alek8pionka

Hymm Mo'Nique bedaca i otyla i czarnoskora aktorka dostala oscara za wybitna role :PP mnie ciekawi ta Da'Vine jak teraz kosi wszystkie mozliwe wyrozniena; Blunt widzialem i dobrze, ze nie dostanie; sama nominacja tego, ze wczesniej ja zawsze pomijali

alek8pionka

Dokładnie .Wielu aktorów latami pracuje na Oskara ,ale jak widać niektórym aktorką należy się tylko za poprawność polityczną i przynależność do grup społecznych.

marcin_matwiejczyk

Ale w sumie kolega wcześniej ma rację - z kim miała przegrać? Inne miały albo małe role, albo nie porywały. Okej, w tej też nie widzę nic szczególnego, ale... W królestwie ślepców, jednooki jest królem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones