Da-hae LeeI

Da-hye Byun

7,8
49 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Da-hae Lee

A czemu nie pojawił się serial „Best Lover”?

Paulina18_Ksiezniczka97

bo POlska to zadupie.

użytkownik usunięty
Szybszy

ty sam jesteś największe zadupie trollu z mózgiem wielkości orzecha włoskiego, twoja zryta do potęgi osobowość jest jak z zabitej dechami wiochy z początku XX wieku, od razu widać, że cię zrobiono za ,,starych dobrych czasów'', odsetek osób urodzonych za komuny z wyższym wykształceniem nie przekracza nawet 50%, stąd się biorą te wszystkie sfrustrowane janusze takie jak ty, których jedynym osiągnięciem życiowym jest trollowanie na portalach społecznościowych xD niech ci życie bokiem wyjdzie januszu :)

Paulina18_Ksiezniczka97

O minęło prawie 4 lata i nadal nie uzupełniono...

NidhoggVrede

Pojawił się, jednak wciąż je dodali bohaterów. Wyszukaj po nazwie „Zui Jia Qing Lu”

Paulina18_Ksiezniczka97

Masz na myśli: Se-gi-eui keo-peul ? Ale ta strona jest pusta, nic tam nie ma poza tytułem. Pod chińskim tytułem nic mi nie wyszukuje... Dodatkowo głupie reklamy utrudniają znalezienie czegokolwiek...

NidhoggVrede

Widać dopiero dodają stronę. Na dole masz „inne tytuły” i tam możesz sprawdzić jakie języki dodali. Musimy czekać aż inni użytkownicy dodadzą resztę informacji. Tak to już jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones