Daisuke OnoI

9,0
1 254 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daisuke Ono

Gdybym nie sprawdzila listy seiyuu, w zyciu bym nie zgadła ze pan od "yes, my lord" potrafi tak wrzasnac "IZAYAAAA!!!!" XD nie poznalam glosu normalnie.... ;)

Pink_Phink

Sebastian i Hirato to łatwizna, bardzo łatwo. Shizuo i Subaru też. Ale nigdy nie te cztery razem o.O

Debeth

Dorzuciłabym jeszcze Itsukigo Koizumi (niedawno oglądałam, a w obsadzie nie kto inny jak pan Ono XD) :)

Pink_Phink

porównaj sobie też: Izaya, Gareki, Levi, Mephisto i Juli :D

Pink_Phink

w wielu świetnych produkcjach brał udział. Spostrzeżesz, że to on dopiero wtedy, gdy sprawdzisz na Filmwebie :D

Debeth

Właśnie widzę, szacunek :)

Pink_Phink

Hah, a po dwóch latach rozpoznaję go bezbłędnie. I nadal uwielbiam jego głos :)

Pink_Phink

Też nigdy bym na to nie wpadła. Większość seiyuu ma coś w głosie, taki charakterystyczny sposób mówienia albo jakąś rozpoznawalną nutkę, a tutaj nie. Także rzeczywiście wyrazy uznania :">

Pink_Phink

Nie będę zakładać nowego wątku, ale mam wielką ochotę wypowiedzieć się co nieco o tym panu i przedstawić swoją opinię.
Sam głos Daisuke Ono jest wspaniały (zresztą jak większości japońskich seiyuu), oryginalny, przyjemnie się go słucha, jednak do Sebastiana za nic mi nie pasował. Sebastian był dorosłym mężczyzną, eleganckim, z wysoką kulturą osobistą, a Daisuke Ono brzmiał "chłopięco"- nie jak dojrzały facet, tylko jak beztroski nastolatek. Jakoś tak burzyło mi to obraz Sebka i wybrałam wersję angielską, gdzie Sebastiana dubbingował genialny J.Michael Tatum. Nie odbierzcie tego jako 'hejt' na Daisuke, po prostu mnie nie spasował w roli lokaja-demona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones