Dane DeHaan

Dane William DeHaan

7,6
15 857 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dane DeHaan

Genialna rola harrego oscorpa

Kubosorek120

Osborna*

Amber_de_Lioncourt

Ale zgadzam się, Dane był świetny w tej roli

Amber_de_Lioncourt

Z tym bardzo się zgadzam. Ma w sobie ten aktor coś dobrego i złego. Jest tutaj genialny zwłaszcza jego załamana psychika oraz super teksty. Jestem ciekawa co będzie z nim w SM3? I co czuje do Felicii?

Amber_de_Lioncourt

Oj, zdecydowanie. Bardzo przekonująco grał, aż miałam ciarki. To właśnie jego rolę zapamiętałam najlepiej z drugiej części Spidermana ;)

Kubosorek120

Fenomenalny :D

Kubosorek120

Tak, zdecydowanie czuję niedosyt po seansie. Mam nadzieję, że w 3 będzie go więcej.

Annatar

Niedosyt? Sporo go było przecież. Jedynie w końcówce strasznie mało miał czasu antenowego.

nikike

Jako Harrego owszem, jako Zielonego Goblina zdecydowanie za mało.

Annatar

No tu przyznam rację.

Kubosorek120

duzo lepsza rola niz Franco
sam goblin takze lepiej zrobiony

luquepl

Geneza Goblina była ciekawiej przedstawiona.Obaj aktorzy jednak zagrali na tak samo wysokim poziomie.

JackRobertkokos

Godny następca W. Dafoe w roli Goblina, świetny.

Boje się tylko, że w 3 części będzie przesyt wrogów SM. Skoro ma być Sinister Six i gdzieś czytałem, że ma być Venom / Carnage to może to wyglądać tak jak z Goblinem w 2. części - za mało tego było, fajne, ale za mało, za krótko. No, ale kto wie, póki co niewiele wiadomo o samym filmie, mam nadzieję, że większość będzie skupiona wokół Venoma, bo chciałbym wreszcie zobaczyć konkretną ekranizację pajączka z jego największym i najgroźniejszym wrogiem ever, a to co było w filmie Spider-man 3 wołało o pomstę do nieba..

jimix_20

Też chciałbym go zobaczyć jeszcze raz w roli goblina ale nie tak,że w zaledwie paru scenach.A co do trzeciej części Spider Mana to nie cisnął bym tego filmu tak mocno,ponieważ jest dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones