Dania Ramirez

Dania Jissel Ramirez

6,3
2 600 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dania Ramirez
mimiii87

Mam to samo, sposób w jaki się wypowiada, aż nóż się otwiera!

mimiii87

Mam nadzieję, że to tylko na potrzeby roli, bo jeśli mówi tak na co dzień, to współczuję wszystkim dookoła, którzy muszą jej słuchać.

Killjoy_Vic

niestety jest taka sama, nawet bardziej wkur...ca!

mimiii87

Hmm, w takim razie chyba jest sadystką. :\ I do tego mówi jak sześciolatka, nawet moja młodsza siostra już z tego wyrosła...

Killjoy_Vic

Nie znosze jej roli. Nie dosc ze Rosita jest infantylna to juz sam akcent tej aktorki i sposob w jaki sie wyslawia mnie cholernie drazni

mimiii87

mnie strasznie wkurzala w Heroes :P

keteek

W Once Upon A Time jest tak samo W ogóle cieżko ją zrozumieć, jakby sepleniła i jak dla mnie gra sztucznie :/

littillea

no wlasnie ogladam ostatnio OUAT, mysle sobie skoro i tak koncza ten serial to dokoncze co mi zostalo, patrze i "o nie, czy to ona, tylko nie ona", dlatego wpadlam tu na forum :P nie wiem czy to wina jej gry aktorskiej czy tak jej rola w Heroes takie pietno zostawila ale kiedy ja widze to mysle tylko o przelaczeniu kanalu :P jest wiele aktorow, ktorzy zrehabilitowali sie w moich oczach po jednej roli i nawet pozniej ich polubilam ale ta babka nie ma na to szans, jak jeszcze w Buffy albo X-menach ograniczyli jej wystep do "cameo" to dalo sie wytrzymac jej obecnosc na ekranie

keteek

Dla mnie ona jest fatalną aktorką, masakra jakaś. Też myślałam, że może to tylko moje wrażenie, poza tym nie znam jej z innych ról, ale widzę, że w innych serialach wcale nie jest lepiej... Już mała któa gra jej córkę jest lepsza (chociaż też mnie wkurza :D)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones