Daniel BrühlI

Daniel César Martín Brühl González Domingo

8,0
30 552 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Brühl

Ostatnio ogladalem heartless, pozniej przypadkiem natknalem sie gdzies na fotke Bruhla i bylem przekonany, ze to on tam gral :) Nie wiem moze tylko ja mam takie schizy ale na niektorych zdjeciach wydaja mi sie bardzo podobni.

Lukaszx

O, nie tylko ja tak mam:-)

anka2506

Ja pamietam jak oglądałem Crossing Over, i cały czas myślałem, że to Daniel, dopiero dziś przyjrzałem się dokładnie obsadzie CO. Potwornie podobni

Lukaszx

dokładnie!

Lukaszx

hehehe :D właśnie weszłam na profil Daniela żeby zobaczyć czy faktycznie są tak podobni z Jimem jak mi się wydaje :)

Lukaszx

Obaj są bardzo przystojni :)

Lukaszx

To samo uważam! Wlasnie sie zastanawialam czy ktoś mysli tak samo, a tu prosze :D

Lukaszx

hehe ja myslę podobnie, tylko Jim jednak bardziej mi się podoba.

Lukaszx

Jim jest zdecydowanie przystojniejszy ;)

Lukaszx

Przez całe Lawendowe Wzgórze byłam święcie przekonana, że to Jim Sturgess!;o I teraz jestem w szoku, widząc, że to nie on;p

daga5

mi przypomina Jake'a Gyllenhaala

Lukaszx

Ha ha ha Przyjacielu :) trafiłeś w sedno!
Właśnie przeszukiwałam filmografie Daniela w poszukiwaniu filmu, w którym już go widziałam i tak widziałam tego uroczego pana, ale to był nie kto inny jak... taaaaaa daaaaaam: Jim Sturgess ;))) doprawdy uderzające podobieństwo!
Chociaż ostatnio nastała plaga znanych klonów, w takim przypadku realności nabiera teoria, że każdy z nas ma swojego sobowtóra ;) Pozdrawiam

Lukaszx

A ja dziś w "Złotej Damie": "O Jim, dawno go nie widziałam w jakimś filmie", potem patrzę na filmwebie i zonk :D co najlepsze, panowie są rówieśnikami i dzieli ich równo miesiąc :) ciekawy zbieg okoliczności ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones