Daniel CraigI

Daniel Wroughton Craig

8,3
61 576 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Craig

z plebanii...podobienstwo jak dla mnie duze

kochamAndzie

hahaha. nie no śmiałam się z tego 5 minut jak nic. porównywać aktora grającego Jamesa Bonda do aktora Plebanii. hahaha naprawdę nie wiem z której strony. xd

blueberry_4

hmmm sama uroda, jak dla mnie podobni

kochamAndzie

:D dobre,,,

Baby_Black27

staryyy..wiedzialem ze kogos mi przypomina.....i szukalem po postach bo wiedzialem ze takie cos bedzie:)
podobny jak nie wiem:)

użytkownik usunięty
kochamAndzie

To że oglądacie Plebanie na pewno cechuje ludzi bardzo inteligentnych

A czy wszyscy muszą być inteligentni? też nie lubię Złotochiujskich i Plebanii ale jak komuś to sprawia frajdę to niech ogląda do woli.

harald807

Podziw dla Bonda z którego wycieli całą barwność postaci a zostawili tylko mordobicie i szalenie realistyczne sceny w stylu zatrzymanie akcji serca, 1 impuls i Bond wraca do pokera na następne rozdanie jak gdyby nigdy nic, też nie bardzo świadczy o inteligencji...
007 był kiedyś szyderstwem z ówczesnej sytuacji, dziś karmią nas tylko komercją i to kiepską.
Inez

Inez777

Aha, super realistyczna scena, gdy Brosnan skacze za samolotem, mało tego, biegnie tak szybko, że niemal go dogania. Przeczytałeś/aś książki? Tam nie ma tych beznadziejnych scen, a Bond nie zamawia wódki z martini, wstrząśniętej, nie zmieszanej. Ian Fleming widział wywiad jako coś, gdzie się sprzedaje sprzymierzeńców i wali ludzi po jądrach, a nie popija martini.

kochamAndzie

Jak dla mnie bardziej podobny do cara Władimira Putina :D

Lily_Rose_2

U ciebie powinni dać ci za historię 1 !!!
Putin to prezydent

_Kuba123

z tym carem to był żart... ręce mi opadły... i nie prezydent tylko premier :D i nie za historię, tylko z historii :D

Lily_Rose_2

hahaha!!!!:D

Lily_Rose_2

Wspaniałe, aż mi się łezka w oku zakręciła :D

kochamAndzie

Już prędzej do Andrzeja Chyry:
http://republika.pl/blog_bt_228874/319097/tr/chyra.jpg

kochamAndzie

podobny do mojego kloca

kochamAndzie

Dajcie spokój, Craig jest bardzo przystojny. jako kobieta to mówię :-)

kochamAndzie

Rysiek z Klanu

Van_Dort

Chyra , Putin.....to fakt !
nie wiem czemu ale ten pan ma niezwykle wschodnie rysy......może ma jakieś rosyjskie korzenie
He....dokładnie tak jak oglądałam film z Michaelem Douglasem .....i tak mu się przypatywałam....pomyślałam o rosyjskich korzeniach aż sprawdziłam i ...ha :D w jego rodzinie są rosyjscy żydzi :D.......następnym mym ""celem" :D był Harrison..Ford :D ....he i znów bingo :D przodkowie z Mińska ....., kolejnie podejrzany o rosyjskie korzenie DiCaprio........:D ....babcia rosjanka :D, Armie Hammer....kolejny upolowany :D Może to jakaś russlandfobia :D : D
Ale u Daniela C. jakoś nie mogę tego zweryfikować :D Może się nie przyznaje :D :D :D :D :D

agnieszka_kozinska

Przecież to wykapany Jan Englert szczególnie z boku!

kochamAndzie

mi też strasznie przypomina tego z Plebanii :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones