Daniel Dziorek

5,6
477 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Dziorek

Za to ma u mnie 10/10
Powiedział otwarcie, co większość myśli na temat GLBT a media na niego nagonkę robią.
Wódki mu polać

novacco

Zachował się jak burak i wsiur, udowodnił, że nie zna zasad poprawnej polszczyzny. Nie ma żadnej nagonki na Dziorka, w mediach pojawiają się tylko obiektywne oceny jego zachowania.

MyNameIsDeath

Nie ma czegoś takiego jak obiektywna ocena :D

Mihuwa

Oczywiście, że jest. Np. w szkole.
praca bezbłędna - 5
1 błąd - 4,5
2 błędy - 4,0
I tak do trójki. Poniżej masz laczka. Takiego obiektywnego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grd1

+1

MyNameIsDeath

A ty udowodniłeś, że nie znasz zasad dobrego wychowania przez co sam zachowałeś się jak burak i wsiur. Zwyzywać człowieka bo ma własne zdanie na jakiś temat? Czym ty się w takim razie od niego różnisz? Niczym. Jesteś taki sam, tylko w drugą stronę. A nagonka na niego jest, bo jak inaczej nazwać to, że ma się wycofać ze swoich wypowiedzi albo pożegnać z pracą w TV?

grd1

"Zwyzywać człowieka bo ma własne zdanie na jakiś temat? Czym ty się w takim razie od niego różnisz? Niczym. Jesteś taki sam, tylko w drugą stronę."

"Wg mojej całkowicie obiektywnej oceny jesteś kompletnym debilem"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
llama777

no raczej ;)

llama777

A wiesz co spotkało Joannę Szczepkowską, gdy wyjawiła, że w teatrach panuje dyktat homo-lobby? Szacun dla Daniela, że powiedział to, co myśli o paradach większość Polaków.

llama777

hahah tak samo bylo z szefem klu klux kalnu, cia nagralo jak sie zabawaial z murzynem :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grd1

trolling bardzo niskich lotów

greg_vvv

Tak, tak.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
llama777

Za to danie 1 z dokładnie tego samego powodu to wyraz dorosłości i dojrzałości emocjonalnej.

John_Melendez

Oczywiście że masz rację.Dlatego jako aktor nie dostał u mnie 10 za obłędną kreację Gildensterna w Hamlecie,ani 8 za rolę Tybalta w Romeo i Julii,oraz 5 za rolę Cortesa w Konkwistadorach,ani 3 za grę Robespierre w Śmierci Dantona.Dostał 1 za drewnianą grę Bola o charyzmie kalafiora i aparycji gotowanego ziemniaka w Rodzince.pl.

novacco

Ten Dziorek chyba w rodzince.pl grał geja :)

TheAmazingPudding

Polać ci :))

novacco

No i bardzo dobrze napisał, plus dla niego.

novacco

Daleko mi do wychwalania kręgów LGBT. Razi mnie tęcza na placu o wiadomej nazwie. Ale ten koleś wygląda mi na pseudo-cwaniaczka z poprawczaka o dość mocno ograniczonych horyzontach. To jest aktor? No proszę was... Mam alergię na takich troglodytów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grd1

Dla mnie odwagą jest wyciągnięcie matki z dzieckiem z pożaru,dla ciebie odwagą nazwanie kogoś pedałem.Dla mnie charakter pokazuje ktoś kto potrafi pracą i uporem dojść do sukcesu w życiu,dla ciebie charakter ma koleś który krytykuje paradę równości.Każdy ma swoje priorytety i swoich bohaterów.Swoją drogą,po twoich wpisach widać że bardzo podnieciłeś się tą całą sytuacją.Radziłbym opanować wzwód i wykorzystać energię na to w czym naprawdę jesteś dobry np. lepienie pierogów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grd1

Skoro rzucenie się ogień to twoim zdaniem nie jest odwaga,a nazwanie kogoś pedałem jest,to życzę ci samych odważnych czynów
i spotykanie na drodze równie odważnych ludzi.Nie wiem też co niby Dziorek stracił?Był noblistą i stracił autorytet?Albo genialnym aktorem i stracił szanse na Złoty Glob?Jak jest taki "odważny ",to dlaczego nie wygarną dla producenta serialu że nie będzie w nim grał,bo jest tam postać geja?

llama777

Czytaj uważnie co napisałem.

grd1

Ja bym to nazwal obieraniem cebuli a nie pisaniem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grd1

obieraj dalej...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
novacco

No jasne chłop na schwał :)! Nie daje się omamić gej-dyktaturze i mówi co myśli!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
novacco

Brawo on i tyle w tym temacie .... jak znam życie to pewnie poniesie konsekwencje za swój pogląd ....a powiem wam że fajnie grał =w == w tym serialu

novacco

Krytykuje LGBT a sam nosi kolczyk w uchu jak baba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones