Daniel SternI

Daniel Jacob Stern

8,4
6 071 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Stern

Niesamowity,niezastąpiony.Można grać debila i wariata ale to.... Matko kochana był po prostu doskonały coś niesamowitego. Za tą rolę powinien zgarnąć wszystkie statuetki.

W pierwszej części rozwalił mnie jak Kevin rzucił na niego pająka<haha> sama bym lepiej nie wrzeszczała. A w drugiej części oczywiście moment ze spadającymi na niego cegłówkami i jak Kevin podłącza go do prądu przy zlewie:P

Nie zapomnę do końca świata :p

carry_89

zgadzam się w 100%, nikt nie umie wrzeszczeć falsetem tak jak on :D

JoannaAugustyna

Oczywiście dołączam sie do waszej wypowiedzi. Nie ma zastąpionego Marva.

carry_89

Dokładnie, dwie sceny doprowadzają do łez... oczywiście ze śmiechu :)

ptopmark

Bo facet ma talent!

Koper_Zielona

Ale o dziwo nie jest jakąś wielce znaną gwiazdą

carry_89

To fakt, ale w "Viva las gdzieś tam" też był genialny!

carry_89

To trzeba umieć zagrać! Widać, że gość ma smykałkę do ról komediowych

carry_89

Zgadzam się w 100% ;)

carry_89

Ze wszystkim się zgadzam ale muszę dodać jeszcze scenę z "UUps" jak spada na niego worek cementu.Dodam jeszcze że po za Kevinem widziałem go w jeszcze jednej roli-epizod w "Detektywie Monku" gdzie grał szeryfa małego miasteczka,w którym było moederstwo a główny bohater akurat przejeżdzał i rozwiązał sprawę.Grał tam zupełnie na poważnie bez jednej sceny komediowej i równie był przekonujący zarówno jako złodziejaszek debil jak i prowincjonalny gliniarz.W dwóch słowach AKTOR KOMPLETNY!

carry_89

A prośba u mnie taka. kiedyś oglądałem film z ii wojny (z czasów a nie dokument:)), teren wyzwalanej Francji, jakiś komandos, makabrycznie zaplątana w aferę z gestapowcem dziewczyna na którą wydała wyrok Ressistance, niby szpiegowała, a to ten niemiaszek chciał pozbyć się konkurenta. W końcu ten żołnierz ja zabija bagnetem(?), niby tak miłosiernie dla niej. A na początku jest scenka jak zaplątał się tam zwykły GI Joe - i grał go właśnie Stern JAFO z B. Gromu. Cóż to mogło być za filmiszcze? Kurde, a może to był ten kutafoński z Beverly Hills.... . Plizzz Ps. on tam się pokazał na 10 sekund....

carry_89

Jego mimika jak go telepało... popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones