Danielle Darrieux

Danielle Yvonne Marie Antoinette Darrieux

7,8
491 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danielle Darrieux

Łoj.. Znam ją tylko z 8 Kobiet..
Nie wywarła na mnie większego wrażenia, ale jak zobaczyłam jej filmografię...

Little_My

No to Bravo... co sie dzieje z tym światem i kinematogriafa że zapomina sie o tak wielkich aktorach a wielbi się Jennifer Lopez albo paris Hilton..

Darken

Znam ją z serialu Miss, oraz x tego że grała w filmie z Janem Kiepurą. Świetna aktorka,legenda francuskiego kina.

Darken

"No to Bravo... co sie dzieje z tym światem i kinematogriafa że zapomina sie o tak wielkich aktorach a wielbi się Jennifer Lopez albo paris Hilton.."- kolego, dajże spokój, ta aktorka urodziła się na początku XX wieku, jak 6 lat przed jego końcem, w momencie kiedy ona już nie robiła niezwykle zawrotnej kariery, mam więc chyba prawo jej nie znac. Wiem kto to Hilton i Lopez , gdyż media o nich trąbią (niestety), więc nie da się ich nie znac (niestety po raz drugi), ty też znasz, co nie znaczy , że je lubię (bo nie lubię).
Radzę poszerzyc horyzonty i nabrac dystansu.

Little_My

Zobacz ją w "Paryżance". Tam z pewnością Cię zachwyci. To przyjemna i lekka komedia. A Danielle jest tam urocza. Polecam też "Czerwone i czarne" z 1954 r. jeżeli lubisz klasykę. Mnie się te filmy ogromnie podobały. Zmienisz o nie zdanie. Stworzyła wiele wspaniałych kreacji. Pozdrawiam

Marguerite

Również polecam "Paryżankę". Jeden z moich ulubionych filmów, a Darrieux fantastyczna. I ten jej francuski akcent... :)

Little_My

"KRYPTONIM CYDERO" Josepha Mankiewicza - kapitalna rola!
https://www.filmweb.pl/film/Kryptonim+Cicero-1952-38088

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones