Danna García

Danna Maria Garcia Osuna

8,3
354 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danna García

160cm piękna połączone z nieprzeciętnym talentem aktorskim. Jestem wielkim fanem Danny od momentu gdy pierwszy raz zobaczyłem ją w "Miłosnym nokaucie". To jedna z moich ulubionych aktorek latynoamerykańskich, wszechstronna, zdolna, ma w sobie to coś, ten magnetyzm którym przyciąga do ekranu. Aktualnie możemy podziwiać Dannę w roli 'Loli' w ciekawej produkcji spod szyldu TELEMUNDO, "Odmienić los - Bella Calamidades".

mariuszwojtas

Zgadzam się z powyższą opinią i stwierdzeniem, jest również moją ulubioną aktorką, piękna i zjawiskowa w każdym filmie , nieprzeciętnie zdolna, można podziwiać ją w serialach:" Gorzka zemsta", "Ktoś cię obserwuje","Zdrada i miłość". Dwa pierwsze seriale są wyjątkowo ciekawe i warto je obejrzeć.

julita70

Dwa ostatnie tytuły oglądałem natomiast trochę ubolewam że nie dane mi było podziwiać urody i talentu Danny w "Gorzkiej zemście" bo to w opinii wielu osób jedna z najlepszych telenowel jakie oglądali. Szkoda że stacje TV nie puszczają tych starszych telenowel bo te nowe (po 2013r.) to w większości kiepskie produkcje, zwłaszcza te serwowane przez meksykańską TELEVISĘ.

mariuszwojtas

Ja widziałam GZ i ZiM oraz KCO MN i OL jakoś mnie nie wciągnął sama fabuła mi nie leży. Piękna kobieta naturalna nie tak jak Paola Rey czy Ana Lucia Dominguez sztuczne piersi i tyłki. GZ uważam za najlepszą telkę ale KCO też super. Polecam też choć bez Danny- Dom po sąsiedzku lub Twarz Analiji oraz Santa Diabla i Miłość na Sprzedaż z Paolą Rey i Micheal Brown w rolach głównych. Serial Kobieta w lustrze jakoś bez polotu choć db rola Paoli, Natashy i JAB.

martaksp_87

"Dom po sąsiedzku" mi nie podszedł, obejrzałem około 30 odcinków i sobie odpuściłem natomiast "Twarz Analiji" to jedna z moich ulubionych telenowel, ścisła czołówka tego gatunku. "Santy" mam nagrane prawie wszystkie odcinki do momentu przerwania emisji i zostawiam sobie tą pozycję na jesienne i zimowe wieczory. Mi z kolei "Kobieta w lustrze" bardzo się spodobała. Pochodzi z okresu kiedy kręcono naprawdę dobre telenowele. Świetnie się ją oglądało, czasami trochę z przymrużeniem oka ale finalnie wyszła ciekawa wciągająca historia przy czym duży wkład miała i tu pełna zgoda naprawdę dobra podwójna rola Paoli Rey.

mariuszwojtas

Podobno jest w ciąży z europejczykiem tajemniczym jakimś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones