Danna García

Danna Maria Garcia Osuna

8,3
354 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danna García

Nigdy o niej nie slyszałam- jak widać po filmografii nie jest imponujacą aktorka- aż strach się bać kto na nia głosował że wylądowała na jedyneczce!!!!! ZGROZA!!!!!!!!

BTKA

Wpadłam tu, bo znalazłam ją w pierwszej setce. Powtórzę za tobą - Kto to jest?!!!

Jorjan

To aktorka grająca w telenowelach, niedawno mozna ja było oglądać w Polsce w " Gorzkiej zemście" na TVN-ie

BTKA

jest to bardzo uzdolniona aktorka!!!jezeli nie ogladasz telenowel to nie obrazaj jej skoro jej nie znasz!!!jest bardzo fajna i ładna~!!!

BTKA

jest to bardzo uzdolniona aktorka!!!jezeli nie ogladasz telenowel to nie obrazaj jej skoro jej nie znasz!!!jest bardzo fajna i ładna~!!!

olusia220

fajna i ładna CZYTAJAC TWOJA WYPOWIEDZ SMIEJE SIE GLOSNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uzdolniona podaj przyklad jej talentu - moze grac w telenoweli nigdzie indziej !!!

olusia220

fajna i ładna CZYTAJAC TWOJA WYPOWIEDZ SMIEJE SIE GLOSNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uzdolniona podaj przyklad jej talentu - moze grac w telenoweli nigdzie indziej !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones