Danna García

Danna Maria Garcia Osuna

8,3
354 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danna García

Zeby w rankingu w pierwszej 10 albo nawet 20 nie mogły być osoby z 500 , 600 głosami !! tylko od 1000 - 2000 głosów bo to jest chore , że jakaś aktoreczka z tasiemca wygrywa z DeNiro albo Christianem Bale :/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ico2

Jeeezuu!!!!Nie wazne czy gra w telenoweli,czy w super kinowym przeboju!!!Liczy sie to jak gra.Ja ja nie zabardzo lubie,ale wkurza mnie jak ktos cala prace aktora przekresla tylko dlatego,ze gra w telci!Ludzie zastanówcie sie troche nad soba

_Mia_

Co jedt lepsze: kultowy film czy brazylijska szmira? Dla mnie kulltowy, np Ojciec Chrzestny, Czas apokalipsy z Marlonem Brando itd, a nie "barwy grzechu" z jakąś Esmeraldą albo Huanitą.

Dama_Kameliowa

Kazdy ma swoj gust..................................

Jacky_Firth_Northam

No tak ale film moze być kultowy ale gra akurat tego aktora moze sie nie podobać :/ To że grał w dobrym filmie nie oznacza ze sam jest dobry

juzol_G

A ja mam prośbę żebyś się zamknął... Meksykanie mają swój gatunek ciemnoto! Ich seriale nie są rewelacyjne(bo większość opowiada o tym samym tzn. biedna dziewczyna zakochuje się w jakimś dzianym gościu, walczą z przeciwnościami losu a na koniec miłość zwycięża, pobierają się i żyją długo i szczęśliwie). Przyznaję to bez bicia! Ale ogląda się je przyjemnie i czasami zdarzy się aktor/aktorka który/a ma talent aktorski tak jak Danna. Bo grać umie! Przypuszczam że dlatego ma tak wysokie noty!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones