Danna García

Danna Maria Garcia Osuna

8,3
354 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danna García

Czemu nawet mnie nie dziwi taka 1 pozycje? Jeszcze chwila a bycie na 1 miejscu w tym rankingu będzie wyznacznikiem braku talentu, głupoty głosujących itp. To poprostu nie do przyjęcia, więc proponuje SABOTAŻ!!!
Jesli ktoś nie łapie to wytłumaczę: oddajać na nią głos '1 punkt' obnizamy średnią (prosta zasada arytmetyczna).
A wiec do dzieła normalni filmwebowicze!! Sabotujmy takie gnioty!!! Niech nie mają szans z prowdziwymi aktorami!!!!

Krowa

Jest!!!! Są na tej stronie jeszcze normalni ludzie któzi myślą. Odemnie zebrała 1 wielką jak z Krakowa do Warszawy

Darkelf

Ja nie wiem... wielkie fanki telenowel brazylisjkich chyba poszły w ruch, bo cały czas ktoś w tych mondrych(!) serialu ląduje na pierwszym miejcu... wczoraj jakiś koleś, a teraz ona...
ludzie opanujcie się!

Krowa

tak tak!!! jestem za...juz głosuje na lalunie:D!

Krowa

Ciekawe jaki aktorzyna z brazylijskiej telenoweli wskoczy jutro na pierwsze miejsce :/
Poki co przyczyniam sie do obnizenia sredniej tej laluni....

Sharis

pewnie nastepny z "gorzkiej zemsty"...
ostattnio aktorzyny z tego 'cudnego' seialu mają dobrą passę...
uhhhh...

_Agnieszka_

Apropos 'cudnego serialu'... wlasnie zobaczylam ze jest na 10 miejscu w rankingu :-/ !!!
Chyba czas na kolejny sabotaż...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones