Danuta Lato

Danuta Irzyk

7,6
7 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danuta Lato

to wieeeelka aktorka:))))))))) Dokładnie mieszka w małym,miłym miasteczku Bamberg.

Selma

taaa.... wielka w biuście :-) Hehe, w końcu dla niektórych ten atut jest najważniejszy :P

Tosia_Lutka

Dla mnie jej biust nie jest najważniejszy, wręcz nie lubię takich dużych biustów, natomiast wytykanie jej, że mieszka w "małym,miłym miasteczku Bamberg" jest niepoważne. Ja mając sporą kasę też zamieszkałbym w "małym, miłym miasteczku", a nie w jakimś Londynie, czy Niu Jorku. Lepiej spójrz na jej karierę przez pryzmat ówczesnych okoliczności: udało się jej wyrwać z Polski w okresie największego upadlania tego narodu przez sołdacko-sowiecką bandę Jaruzelskiego i na Zachodzie zrobić karierę. I tylko to się liczy. Po prostu żal Ci d... ściska, to wszystko. Ale skąd Ty masz to wszystko wiedzieć skoro pewnie w tamtym czasie nawet nie był Cię na świecie, a stan wojenny znasz tylko z opowieści babci. Trochę pokory!

Jack_Holborn

Niby nie moja sprawa ale nie kaman cóż Cię tak wzburzyło? Przecież Tosia_Lutka napisała zgodnie z prawdą, że Pani Danuta karierę zrobiła dzięki biustowi. A Selma napisała, również zgodnie z prawdą, że mieszka w miasteczku Bamberg. Po co ta tyrada z Jaruzelskim? Ja akurat nie byłem w tym czasie dzieckiem. Ale Ty chyba tak, skoro opowiadasz o upodleniu narodu w tym czasie. I do tego "największym". Sakiewicz autorytetem w tej kwestii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones