Dariusz Szpakowski

6,1
639 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dariusz Szpakowski

Daiusz Szpakowski.

użytkownik usunięty

Bez wątpienia jeden z najlepszych komentatorów w Polsce, a juz na pewno najlepszy w latach 90'. Pan Szpakowski wkłada dużo profesjonalizmu i szczerego serca w mecz w przeciwieństwie do innych, którzy szukają słowa jak by tu załatać dziurę w komentarzu. Pan Dariusz to bardzo konkretny komentator, nie obija w bawełnę i nie komentuje tego, że Messi kupił sobie nowe Ferrari, Szpakowski skupia sie na meczu i jak sam mówi, wywiązuje się z "odrabiania lekcji" czyli przygotowania do meczu a wychodzi mu to znakomicie.

W latach 90' owszem, ale w nowym wieku to dno i metr mułu, komentatorzy z Canal +, szczególnie ci od Premier League (Twarowski, Nahorny, Rudzki, Rosłoń) są lata świetlne przed Szpakiem. Na jeden mecz jest tyle jego błędów, tyle głupich tekstów, że palców mi nie starcza, by je wszystkie wyliczyć (a żeby mnie nie osaczyć o gołosłowność, przykład z ostatniego meczu z Ukrainą - "Błąd Obraniaka wynikający pewnie ze zmęczenia" - Ludo wszedł na boisko w 60 min, a to komentarz z 80-którejś. Hahaha). Jedynie Szpaku ratuje się tym, że potrafi zbudować atmosferę przed meczami i całkiem okej wychodzi mu komentowanie kadry, reszta meczy to słabizna.

Pauleta

Niestety masz rację. Mam do niego sentyment, ale ostatnio takie byki wali, że zaczyna to coraz bardziej irytować i mógłby sobie spokojnie przejść na emeryturę, bo kilku młodszych jest już o wiele lepszych

Zgadzam się że w budowaniu atmosfery przed meczami kadry to mr.Szpaku jest niezastąpiony i nikt szybko mu w tym nie dorówna ale jak napisał Pauleta faktycznie jego lata to 90' i teraz to nie to samo.Ale chyba każdy się zgodzi że pomyłki Szpakowskiego niejednego kibica wprawiły w dobry humor nawet w momencie kiedy kadra obrywała kolejny mecz.Dla mnie 35-letniego kibica Dariusz Szpakowski będzie zawsze nr 1 i życze mu aby w końcu mógl sobie wykrzyczeć że Polacy w końcu pokonali Niemców.Ale cóż, do tego to chyba pan Darek musiałby żyć ze 150 lat:).

Jest zerem.

użytkownik usunięty
szambelan

Osoba pracująca w tv, która ma więcej lat pracy niż niejeden życia jest zerem? Nie sądzę! Powiem tak, Szpakowski już dawno powinien przejść na emeryturę bo popełnia tak rażącą ilość błędów w komentarzu, że człowiek oglądający pierwszy raz mecz piłki nożnej to zauważy. Nie mniej jednak ja pamiętam Pana Szpakowskiego z chwil takich jak Barcelona 82' czy wspaniały finał LM z 1999 pomiędzy Manchesterem United a Bayernem. Trochę szacunku...To jak dziś się śmiać z Fiata 126p...

Szanownego Pana kryteria wartości człowieka sugerują, iż Szanowny Pan ściśle związany jest z pewnym systemem uważanym za miniony. Pozdrawiam serdecznie.

Zgadzam się w pełni, ale 82 to była ostatnia wielka impreza Ciszewskiego

użytkownik usunięty
Don_Marcello

Pomyłka, nie 82 a chodziło mi oczywiście o 92. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones