Darren Criss

Darren Everett Criss

8,5
4 538 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Darren Criss

Jak miło go tu zobaczyć ;] Szczerze mówiąc przed chwila coś mnie tchnęło i wpisałam w
filwebowej wyszukiwarce a very potter musical, no tak ale od kiedy swoje miejsce mają tu
amatorskie filmy video wywodzące sie z youtube'a (a moze mają? Nie jestem jakąś starą
wyjadaczka filmwebu wiec wszystkiego nie wiem..), pomijając fakt że to raczej sztuka
(przedstawienie lepiej brzmi) niż film.. a w sumie to to film ze sztuki nakęcony amatorsko xD
No nic, nie o tym tu chciałam. A to był tylko głupi impuls.. Potem sobie myślę: przecież
Darren zaistnial też na większym ekranie więc pewnie go tu mają: i bum, jest! ;D Glee nie
oglądałam, zresztą czegokolwiek innego z jego udzialem poza wspomnianym musicalem i
innymi Starkid potterowymi twórczościami też nie. Potem patrzę na jego profil i myślę: jak tu
pusto, jak tu nago.. jeden temat tylko (powtórzony) to się sobie udzielę. W ogóle jest to
pierwszy temat przeze mnie tu założony, wiem, trochę ni z gruszki ni z pietruszki.. No dobra...
Kto widzial AVPM/AVPS ręka w górę! Kto totalną i dziką miłościa pokochal: wszystkie czlonki
w pion! (;D) No, to ja juz sobie pójdę...

Azusa

Bo my kochamy AVPM/S! Darren jak Harry Freakin Potter, Joe jako Sev Snape i Lauren jako Dracoooł Malfoy! SUPERMEGAFOXYAWESOMEHOT!

Azusa

jasne że tak! AVPM/S supermegafoxyawesomehot i w ogóle! Darren jest wspaniały! I nie wierzę, że nie ma on tutaj nawet zdjęcia, ani opisu! ja wysłałam parę razy mój edit ale nie został potwierdzony... masakra! jak ma się ktoś o nim dowiedzieć, jak nawet ta strona nie wyraża swojego zachwytu dla niego?! XDD
kocham go. widziałam go w avpm po raz pierwszy potem w glee no a potem kawałki innych filmów w których grał. oczywiście miłość <3 pozdrawiam fanki i zapraszam do odsłuchania Bills, bills, bills w jego wykonaniu : http://www.youtube.com/watch?v=DF1qNDz6DFA&feature=feedu

mentalisticc

TAAAAK. Klaine song. Wprawdzie wolałabym coś bardziej romantycznego dla Kurta i Blaine'a, ale Bills, bills, bills brzmi... cudowniee. I,mentalisticc masz cudowną koszulkę ^^ ze store'u starkidów <3 okulary też? bo niedowidzę.

Eksplodujacy_Duren

koszulka od Starkida okulary z oficjalnej strony Darrena :)

mentalisticc

Jak zdobyłaś tą koszulkę? *_* Bo jeśli wyrób wlasny (blank koszulka plus marsz do punktu gdzie mi wudrukują hasełko) to też sobie taką walnę... Ale jak oryginał... skąd? ;O

Azusa

no ze strony starkida :) a okulary z oficjalnej darrena :) wcale nie tak drogo za nie, szkoda tylko, że praktycznie +100 % ceny to dostawa do Polski :<

mentalisticc

To mogę spytać ile dałaś za całość? Ciekawość mnie zżera a też bym się chętnie na oryginal rzuciła

Azusa

hmm no to tak okulary kosztowały 15 $ plus dostawa drugie tyle (:O) a za koszulkę yyyhm 20 $ i dostawa nie wiem dokładnie pewnie koło 5-10 $ :)

mentalisticc

Jeeeej...nawet sobie nie wyobrażacie mojego zachwytu - ostatnio byłam na stronie Darrena to było tak pusto, nikt nic specjalnie się nie wypowiadał, ale dzisiaj mnie coś natchnęło, jako że jutro Darrenowe urodziny, a tutaj ktoś FAKTYCZNIE oglądał AVPM/AVPS! Nie znam osobiście ani jednej osoby, która byłaby tym tak zachwycona jak ja, więc to po prostu kompletnie poprawiło mi humor :D Fakt, że wiecie kto to Lauren, Joe (ach, jego Voldemort <3), drugi Joe, Joey :P Na okulary i koszulkę mam ogromną ochotę i naprawdę bardzo Ci zazdroszczę mentalisticc, ale boję się, że ja zrobię coś nie tak i paczka najnormalniej w świecie nie przyjdzie, a nie wiem czy jestem gotowa pozbyć się takiej ilości pieniędzy...

Madeline

hmm no w sumie ja też się bałam, bo paypal to nieźli złodzieje, ale jakoś się udało :)
jezuuuu jutro już jego urodziny! złożyłam mu już dzisiaj życzenia w filmie i tekstowo na twitterze, bo się bałam, że jutro nie zobaczy :D

mentalisticc

jak miło spotkać osobę z taką samą obsesją (bo przykro mi, ale to już jest obsesja :P)...i jakbym sobie zamówiła te okulary czy koszulkę to co muszę własciwie zrobić? bo konto mam, ale w inteligo, a czy tam się da zapłacić za to to pojęcia nie mam... a naprawdę mnie kusi xD

Azusa

Wszystkiego Najlepszego, Darren! :)

TheFuturist

taak wszystkiego najlepszego <333
ten temat się widzę rozwija. więc DLACZEGO KURDE NIE MA TU ŻADNYCH JEGO ZDJĘĆ?!
no bez jaj, mam jego zdjęcia na komputerze pofolderowane (jest ich około 200) a tutaj nie da się chociaż jednego wstawić?
-.-'

mentalisticc

dołączam do dyskusji iż ogłaszam wszem wobec: uwielbiam Darrena Crissa ^^ jest on tak idealny, że aż sie w głowie nie mieści.
Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje NAM ! :D :*
a zdjęć sama też nie potrafię wstawić :(

Kasia_xD

Próbowałam się dowiedzieć kto posiada uprawnienia do wstawiania zdjęć, już ja o to zadbam, żeby u Darrena łyso nie było, bo do wyboru zdjęć jest mnóstwo ;)

Madeline

<ok>
kto widział nocny odcinek Glee dzisiaj? ja oglądałam... CUDOWNE CUDOWNE I DARREN <33

mentalisticc

Widziałam, dopiero teraz, oba odcinki w ramach miłego prezentu na rozpoczęcie ferii - prezent się udał, bo od 30 minut siedzę uśmiechnięta od ucha do ucha i zasłuchuję się w Darrenowe piosenki. Przykro mi, to już jest uzależnienie, ale nie mam zamiaru go leczyć :P

Madeline

dokładnie :D Bills bills bills i całe silly loves song - mistrzostwo :D

Kasia_xD

Owszem. Mistrzostwo :D Walentynkowy odcinek był piękny, ale w tym tygodniu myślałam, że umrę z braku Darrena i Chrisa :P Ach, przyszły moje Darrenowe okularki <3 Piękne.

Madeline

ja wgl jak długo nie oglądam/słucham Darrena to usycham. wczoraj normalnie jak narkomanka po długiej przerwie od ćpania - wszystkie covery na yt oglądnęłam, ogrom zdjęć, fragmenty na których jest/śpiewa w Glee, A Very Potter Musical... masakra xD i wisienka na torcie - Baby, it's cold outside <3

Kasia_xD

a słyszałaś dress and tie? to jest dopiero coś <3

mentalisticc

posłuchałam teraz ^^ nie ma co, potrafi operować głosem... ech.

Azusa

Co to jest AVPM/AVPS?

Aruen Undomiel

A Very Potter Musical i A Very Potter Sequel - najlepsze pod słońcem teatralne parodie książek Harrego Pottera wykonane przez grupę Starkids - w której w skład chodzi m.in ...Darren Criss ! :D no i jego przyjaciele ze studiów chybaa (jak źle gadam to mnie poprawcie) Darren gra oczywiście Harrego Pottera i sam napisał większość piosenek do tego musicalu :) można oglądnąć na you tubie, jest nawet z polskimi napisami :)

Kasia_xD

To sa chyba kumple/przyjaciele ze studiów/trupy teatralnej czy coś. W każdym bądź razie kocham wszystkich członków starkid potter ;D
I w OGÓLE! Jak tu zawrzało! Ludzie się udzielają w moim wątku, gadają sobie o AVPM i Darrenie, składają mu życzenia (wielce (WIELCE!) spóźnione wszystkiego naj Mr Criss! ;*). Po prostu patrzac na to gotuje się we mnie miłość, do Darrena, SK P i do was moi mili ;D Nawet nie wiecie co ja bym dała by stal się cud, i ot, ludzie ze Starkida przyjehali sobie do Polski ze swoim przedstawieniem...eh, pomarzyć... bo zobaczyć to na żywo, to musiało by być COŚ ;]

Kasia_xD

ŻE CO AVPM Z POLSKIMI NAPISAMI? GDZIE CO JAK?!
btw. mam prośbę - glosujcie na 10 tutaj ; http://apps.facebook.com/wyspiewajmarzenia/nagranie/76 i tutaj: http://apps.facebook.com/wyspiewajmarzenia/wideo/101 a tę stronę najpierw musicie polubić :
http://www.facebook.com/dolaczdoklubu
byłabym bardzo wdzięczna, strasznie mi zalezy na wygranej :)

mentalisticc

http://www.youtube.com/user/nacpla proszę bardzo, na tym kanale masz A Very Potter Musical z polskimi napisami :D normalnie dziękuję Bogu, za ten kanał, inaczej bym nie oglądnęła, nie umiem za bardzo angielskiego xD
nie ma sprawy, zagłosowane :) nie mogę odtworzyć piosenki, ale video bardzo fajne :D

Kasia_xD

dzięki :DD

Kasia_xD

Te napisy naprawde ratują nam tyłki, bo ile nawret jak sie w miare rozumie ten angielski to i tak, kurde no, większosć jest zagłuszana przez salwy śmiechu publiczności ;o Serio, dzieki wielkie, czas na Goin' back to Hogwarts ;D

Azusa

w sumie dziwiłabym się, gdyby ludzie siedzący tam się nie śmiali, ja strasznie cieszę buzię do monitora, nie pamiętam, żeby jakiś film czy kabaret wywołał we mnie tyle śmiechu xD totally awesome :D

Kasia_xD

JEŚLI JEST KTOŚ ZAINTERESOWANY TO SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

http://www.facebook.com/groups/polishstarkids/

Azusa

hej, nie chciałam zakladac na to pytanie osobnego tematu. uznalam ze to byloby bez sensu. wiec pytam tutaj: wiecie moze cos o orientacji Darrena? tak z ciekawosci pytam ;). jest gejem?

flo_florka

nie, jest hetero ;) nawet parę razy słyszałam coś, że ma dziewczynę.

Kasia_xD

OO no to fajnie :D
Zazdroszczę mojej koleżance,która miała okazję zobaczyć go w Mediolanie :(

Lily_115

tak z czystej ciekawości : Ile ona ma wzrostu ? :P

kara_kwiatek

coś koło 172-4. Do wysokich nie należy niestety xD taka jego moim zdaniem jedyna zewnętrzna wada :P

Kasia_xD

albo nie, 175cm. raczej na pewno już ^^

Kasia_xD

no to nie jest tak źle !!! jest 1 cm ode mnie wyższy :P

kara_kwiatek

ode mnie o 4. no mogło być gorzej xD nie przeżyłabym gdyby okazało się, że mój ideał faceta jest niższy ode mnie -.-

Kasia_xD

ode mnie o 3, ale już ze szpilek trzeba by było zrezygnować, haha:D

gwiazdka123_2

dla niego mogę zrezygnować z najpiękniejszych szpilek ;D

kara_kwiatek

O.o DOKŁADNIE ! :D ja również musiałabym zrezygnować i dla takich ludzi jak on zrezygnowałabym bez wahania :D

Kasia_xD

Jak na Pottera to dobry wzrost. Lepszy niż Radcliffe, który jest chyba najniższy z całej ekipy aktorskiej HP

Kasia_xD

Podobno flirtowała z nim Demi Lovato, były też pogłoski o Mia'i Swier i to właśnie chyba z nią chodzi.

benzacne

WOW !!! O Demi Lovato nigdy nie słyszałam !!!
ani jednego zdjęcia nie widziałam !!!!!! ........ *szok*

Azusa

''Thank's, Hermione!'' xD
Ja też uwielbiam Darrena! I AVPS/AVPM! I jego rolę w ''Glee''! Chociaż bardzo się ucieszyłam kiedy dowiedziałam się, że nie jest gejem. ;pp On jest taki przystojny! normalnie SUPERMEGAFOXYAWESOMEHOT! Jak go zobaczyłam w teledysku Katy Perry (''Last Friday Night-T.G.I.F'') to prawie z krzesła spadłam! Czy Darren odwiedzi Polskę?! Nadzieja matką głupich...
Pozdrawiam wszystkich fanów Criss'a i rzeczy z nim zwiazanych!
I na dowidzenia (ostatnio moje ulubione zdanie, które doprowadza do szału rodzinkę.:D) ''Thank's, Hermione!''

Azusa

I zapomniałam dopisać, że moim zdaniem jest naprawde dobrym aktorem. Kto słyszał ''Teenage dreams'' w jego wykonaniu? Mi najbardziej podoba się to: http://www.youtube.com/watch?v=me1ZNMxRqpE . Miłego słuchania! ;)

isahara

Przepraszam, pomyliłam się! To ''Teenage dream'' (a nie dreams).;pp

isahara

Mi teeż! Jest bosskie <3 ! :D

Azusa

Też jestem fanką Darrena jako Harrego i całej reszty w AVPM/AVPS/AVPSY :) Pisze fajne piosenki do tych musicali ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones