Dave FrancoI

David John Franco

8,0
23 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dave Franco

Niech lepiej już się zajmie tym pozowanie do zdjęć. I proponuję wizytę u logopedy.
http://www.youtube.com/watch?v=Dv--HgmuRJw

zuzza8

A mozna wiedziec na jakiej podstawie, Ty, osoba mowiaca prawdopodobnie cale zycie po polsku, i na pewno znajac angielski na poziomie wybitnie nizszym niz jakikolwiek amerykanin tudziez obywatel innego anglojezycznego kraju, zalecasz mezczyznie urodzonemu i wychowanemu w Ameryce, wizyte u logopedy? Czasem trzeba pomyslec zanim sie cos powie. I miec do tego odpowiedni autorytet.

thegreenbuddy

przepraszam, skąd ty wiesz na jakim poziomie ja znam angielski. jak dla mnie koleś sepleni i tyle. to jest moje zdanie. nie musisz mnie obrażać.

zuzza8

Sama seplenisz....Mam już czasami po dziurki w nosie komentarzy na tym portalu.....Zero znajomości kina, ale mądrzą się jakby żyły tym latami....A poza tym niektórzy mają specyficzną wymowę jak np, Sean Connery....I co? Jemu też każesz iść do logopedy? :P

NikitaGroban33

To go nie odwiedzaj. Chłopak nie ma specyficznej wymowy, a wadę wymowy.

NikitaGroban33

Przecież ten "specyficzny sposób mówienia" u Connery'ego to też wada wymowy. Tylko że u niego to wypada w porządku i ma swój urok, a Franco brzmi głupio i tyle. Dopiero co obejrzałem Iluzję i jego głos był dla mnie straszliwie irytujący, jego brat zdecydowanie stoi wyżej w rankingu aktorów.

zuzza8

on cię nie obraził, ale widzę że to tak z automatu

zuzza8

Ładniutka jesteś. :*

zuzza8

Nieprawda, wizualnie wręcz przeciwnie; cieszy oko bardziej niż brat ;0)

enigma7771

nie zaprzeczam ze jest przystojny :)

zuzza8

Ale Ci pojechali... Swoją drogą, zawsze się zastanawiam, jak duże muszą mieć kompleksy ludzie, którzy innym wytykają wady, w dodatku takie, których u nich nie widać. Brakuje jeszcze tylko 1/10 w Twojej ocenie :)

użytkownik usunięty
zuzza8

On ma w sobie coś irytującego, już nawet nie mówię o wymowie. W każdym filmie z jego udziałem, który oglądałam (przyznaję się bez bicia, że za wiele to ich nie było) strasznie działał mi na nerwy, samą swoją osobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones