Dave Mustaine

David Scott Mustaine

8,6
55 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Dave Mustaine

film dokumentalny (najlepiej behind the music) o megadeth. znacie jakieś linki albo strony gdzie znajdę ten film albo obejrzę online? (zależy mi na wersji z napisami lub lektorem PL)

moniaq102

Jedyna dostępna wersja z polskimi napisami to : DVD Reflection ALDT Behind The Music: Megadeth, tylko do kupienia w MegaStore za 12 euro bodajże, w necie raczej nie znajdziesz polskich napisów, ja sam kupiłem płytkę w Luxemburgu. Jednak polskie tłumaczenie jest do kitu, znam trochę angielski i wychwyciłem kilkanaście rażących błędów zmieniających zupełnie sens wypowiedzi, już lepiej oglądać bez tłumaczenia niż z takim wypaczonym

moniaq102

Jedyna dostępna wersja z polskimi napisami to : DVD Reflection ALDT Behind The Music: Megadeth, tylko do kupienia w MegaStore za 12 euro bodajże, w necie raczej nie znajdziesz polskich napisów, ja sam kupiłem płytkę w Luxemburgu. Jednak polskie tłumaczenie jest do kitu, znam trochę angielski i wychwyciłem kilkanaście rażących błędów zmieniających zupełnie sens wypowiedzi, już lepiej oglądać bez tłumaczenia niż z takim wypaczonym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones