David Arquette

7,3
5 792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Arquette

nie dość , że nie umie grać to robi te swoje idiotyczne miny. Wyreżyserował trzy filmy z czego wszystkie były gniotami. Gdy się dowiedziałem , że to on wyreżyserował ten gniot "Rzez" to nawet się nie zdziwiłem. Podobno bierze rozwód ze swoją żoną Courtney Cox bo kilka razy ją zdradził. Nie wiem jak można być takim matołem. Gdybym ja miał taką laskę to bym z niej oka nie spuszczał. A tutaj wielkiemu gwiazdorowi zachciało się innej dup*y , więc nic dziwnego że i ona się odegrała bo podobno były takie pogłoski. Mógłby nam zaoszczędzić męczarni , przejść na emeryturę i dać szansę o niebo lepszym aktorom.

DarkUncle

a kurat czemu tak muwić dlaczego powiedz mi dlaczego to robić umnie fajnie ale wiem ze to robic bo ty nudzi i nie nawidisz poprosty tak to jest

damiangawron5

hahaha... Ty wez się naucz pisać dziecko. Bo coś Ci kiepsko wychodzi. O błędach ortograficznych to już nie wspomnę.Piszesz tak jak byś miał 7 lat a nawet nie tyle. Jeśli to miał być żart to ci coś kiepsko wyszedł. Naoglądałeś się pewnie "Włatcuw móch" i teraz robisz popisy. Widziałem już takiego typka na filmwebie który robił z siebie idio*tę. Wypad z tej strony i nie rób z siebie błazna!!

DarkUncle

W pełni zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Też go nie wiedzieć czemu nie znoszę, przecież nie znam człowieka;) Mimo to sprawia wrażenie antypatycznego. Mam nadzieję, że Courtney w końcu go popędzi.

Weszłam na jego profil żeby sprawdzić czy jest jakieś info o rozwodzie i nic

kasiach

A dla mnie wprost przeciwnie, sprawia wrażenie bardzo sympatycznego człowieka. Razem z Courtney tworzą świetną parę i mam nadzieję że te plotki o rozwodzie, w które wierzycie , się nie sprawdzą.

DarkUncle

Nie jest to dobry aktor, gra głównie w filmach klasy B.
Niszowy aktor, bez większego talentu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones