David BowieI

David Robert Haywood Jones

8,3
6 297 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Bowie

Jedyny muzyk jaki naprawde umie grać i to nie byle jak. O głowe bije całą tą masę tych nowych "aktorów" których aż pełno na tych wszystkich gazetach i plakatach. Gość ma klasę.

snacky

W sumie też się nie spodziewałam, że DB to taki świetny aktor. Genialnie zagrał w "Człowieku, który spadł na Ziemie " choć sam film mi się nie podobał to muszę przyznać, że David zagrał wspaniale :)

Amaelamin

W tamtym okresie życia, jak sam wspominał z powodu kokainy czuł się jak prawdziwy obcy.

snacky

Cher jest bardzo dobra aktorka.....
Kris Kristofferson-wysmienity muzyk oraz aktor
oraz Elvis....gdyby mial szanse zagrac chociaz w 1 normalnym filmie..byloby dobrze. w sumie ma 2 dobre filmy ale malo kto o nich wie

Persefona87

No i Sting, Phil Collins tez grali tam sobie gdzies...#

snacky

Tom Waits wybitny muzyk i aktor.

gatecrasher

Trochę się pośpieszyłem z taka oceną, nie chodziło mi jednak o to, że tylko on jedyny dobrze gra, chociaż tak napisałem. Raczej byłem wkurzony występowaniem w filmach "gwiazd", które mają kaprys wystąpienia w filmie, a nie wykazują żadnego talentu, to dość współczesne jak masz kasę, albo jesteś znany to jesteś muzykiem, aktorem, politykiem i sportowcem. Każdym i nikim. Ludzie powinni się brać za to co robią dobrze. Jak widać wyżej są osoby które swoim pojawieniem w filmie potrafią spowodować, że robi się ciekawszy, a nie irytujący.

snacky

kolejni śpiewacy
http://www.filmweb.pl/person/Mark.Wahlberg
http://www.filmweb.pl/person/Ryan.Gosling

villain

Z tą różnicą, że to zawodowi aktorzy którzy coś tam sobie czasem podśpiewywali.

Xerxo

Mark Wahlberg był najpierw muzykiem. Zaczynał jako Marky Mark.

antygrafik

No i ?

Xerxo

no i nie należy do aktorów, którzy cośtam sobie czasem podśpiewywali, tylko raczej jest myzykiem, który zmienił profesję... tak samo, jak jego brat.

antygrafik

Mark nie jest muzykiem zawodownym, jest zawodowym aktorem. Raczej należy do tych kltórzy cos tam sobie podśpiewywali David Bowie to nieco inna kategoria. Johnny Depp też śpiewał jak byl mlody, Nicholas Cage to samo. Ale kto by slyszal o jakimś tam Wahlbergu gdyby nie został aktorem? No proszę cię. Nie ośmieszaj się. Tysiące ludzi jako nastolatki coś tam brzdęka, cos tam podśpiewuje. Ale Davie Bowie to inna bajka, inna galaktyka, inny kυrwa gatunek literacki.

Xerxo

ja słyszałam. miliony ludzi słyszało. Marky Mark był po prostu pewnego rodzaju fenomenem swego czasu (biały raper), jego piosenki były znane. nadal zresztą go słucham, a myślę, że nie jestem odosobniona. więc ty się nie ośmieszaj. Mark został aktorem, bo z pewnych względów nie mógł kontynuować kariery wokalnej. Johnny Depp nadal bawi się w muzykę. jest to jego hobby.
David Bowie nie był przedmiotem duskusji z mojej strony, więc trzy kroki w bok jeśli łaska ;p.

antygrafik

Widoczine tego nie zauważyłaś, ale jesteśmy wlaśnie na forum dotyczącym Davida Bowie, więc to ty jesteś śmieszna. A co do Wahlberga to tak oczywiscie, byl fenomenem, każdy mał jego plakat na ścianie, a jego płyty sprzedawały sie w dziesiatkach miliono egzemplarzy. Pewnie złamal nogę i to złamalo jego karierę. No weź sie laska nie ośmieszaj, bo wezmę cię za ograniczoną.

Xerxo

w dobrym tonie jest nie obrażać osoby, z którą się prowadzi wymianę zdań.
nie wiem, jak ty, ale ja na początku lat '90 tych kiedy Marky Mark działał, żyłam i to świadomie, więc wiem o czym piszę. i mam dobrą wiadomość - Ty też możesz wiedzieć! wystarczy trochę poczytać.
mała zagwozdka: ja się odniosłam do fragmentu Twojej wypowiedzi na tym forum. nie dotyczył on (tu podpowiem) Davida Bowie'go. czy to Twoim zdaniem dowodzi, że nie wiem, gdzie jestem?

antygrafik

No pewine że nie wiesz. To dokładnie to oznacza.

Xerxo

no to masz problem. poważny problem z logicznym myśleniem. i nie piszę tego złośliwie - teraz, kiedy wiesz, że go masz, możesz starać się go wyeliminować. całym sercem będę ci kibicować w tym przedsięwzięciu.
niestety nie lubię prowadzić jałowych dyskusji z ludźmi nieposiadającymi umiejętności logicznego myślenia, więc muszę się w tym miejscu pożegnać.

antygrafik

Nie masz kompletnie żadnych argumentów, więc próbujesz mnie zdyskredytować, tylko nawet gdybym nie posiadal zdolności logicznego myślenia to nie ma tu nic do rzeczy, bo to co piszesz to puste bredenie wiec jak z czymś takim polemizować. Najwyraźniej jesteś kompletną idiotką.

snacky

A jak jest jego konkretny adres? Chciałabym się mu oświadczyć.

HeatherSweet

jak sie dowiesz, to sie podziel. Ja od wielu,wielu lat chce sie Mu oswiadczyc, ale najpierw musialabym cos zrobic z Iman.

snacky

'Jedyny muzyk jaki naprawdę umie grać...' - zabrzmiało to trochę zabawnie :) BTW, ktoś wie, ile on właściwie instrumentów opanował? Bo statystyki różnią się mniej więcej tak, jak listy języków obcych, które zna Daniel Olbrychski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones