David BowieI

David Robert Haywood Jones

8,3
6 330 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Bowie
TangoAndWaltz

https://www.youtube.com/watch?v=HhH86U0gk5Y

TangoAndWaltz

[Podoba mi się szczególnie opowieść o tym, jak to jego nastoletni syn wybierał się na koncert wystrojony jak papuga. 'Już miałem mu powiedzieć, że tak to z nim nie wyjdę z domu, ale...' ]

TangoAndWaltz

A z rzeczy trochę bardziej serio [jak na show]:
'- Czy masz coś przeciwko temu, żebyśmy porozmawiali o twojej seksualności?
- Co proszę?
- Przez chwilę byłeś gejem [gay]...
- Byłem tylko wesoły [happy].
- Byłeś biseksualny, byłeś panseksualny, triseksualny?
- ...
- Bo ja myślałem, że [...] jak raz wejdziesz, to już nie wyjdziesz.
- Ha, ha, ha. [...] Byłem niewiarygodnie rozpustny.
- Założę się. [...] Musiałeś się świetnie bawić.
- Dlaczego miałbym się w to zagłębiać, skoro mógłbym zrobić fortunę pisząc o tym książkę? Dam ci egzemplarz za darmo. [...]
- Nigdy nie próbowałem z facetem [...]. Czy powinienem spróbować? [...]
- Tak poważne i... i stanowiące życiowe wyzwanie, zmieniające życie pytanie. Odpowiedź, którą mam dla ciebie, prawdopodobnie wywoła takie zamieszanie w twojej duszy...
- ...
- Że nie jestem pewien, czy wytrzymałbyś ją i wytrzymałbyś do końca show [...] uprzejmie i z żalem nie odpowiem na to pytanie.
- Dziękuję ci [...] i szanuję cię za to. [...]'

TangoAndWaltz

[Korekta z nagrania: 'dlaczego miałbym ci to dać za darmo' - tzn. historię.]

TangoAndWaltz

[No i niezły jest też ten kawałek, że jedna z gazet napisała o nim 2 paragrafy z 3 błędami: że kończy swoją karierę, że ma krzywe i popsute zęby, i że przewozi 'seks kostiumów' ('set' => 'zestaw', 'sex' => 'seks'). Zęby ma wprawdzie krzywe, ale nie popsute...]

TangoAndWaltz

'- Jakie pytanie zadałbyś sam sobie podczas wywiadu? - 'Co masz na dnie bagażu?' - I co byś odpowiedział? - Nie wiem, dawno tam nie zaglądałem'.

TangoAndWaltz

Sklejka z wywiadów może niekoniecznie pod kątem zabawności, ale z całą pewnością obszerna
https://www.youtube.com/watch?v=yn18PohBzUY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones