David BowieI

David Robert Haywood Jones

8,3
6 295 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Bowie

Może nie?
Zagrał już u Lyncha, Scorsesego i w Prestiżu Teslę. I dobrze gra, drewniany nie jest ;]




*jeśli nie, to co najmniej jeden z :)

lord_plesniowor

oj chyba zaryzykuję stwierdzenie, że jest najlepszy (przynajmniej w naszych czasach);]

lord_plesniowor

Bardzo dobry to aktor, jeszcze lepszy piosenkarz.

Najlepsze filmy:

"Zagadka nieśmiertelności"
"Labirynt"
"Ostatnie kuszenie Chrystusa"
"Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną"
"Prestiż"

lord_plesniowor

Zdecydowanie najlepszy aktor wśród muzyków. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Mój osobisty #1 wśród filmów Davida to chyba "Zagadka Nieśmiertelności". Ma talent, jest naturalny i wydaję się, że odgrywanie ról przychodzi mu z łatwością. Zresztą... udowodnił to na scenie, wcielając się kolejno w postacie Ziggy'ego, Thin White Duke'a itd. ...

Kaileena_Farah

A od siebie dodałbym jeszcze " Wesołych Świąt płk Lawrence".

MasterG

O, tak, tak. To świetny film i genialna rola - bardzo przekonywująca. Bardzo żałuję, że David nie miał więcej czasu na grę w filmach.

MasterG

Ja go kocham za genialną kreację, jaką stworzył w filmie "Wesołych Świąt, pułkowniku Lawrence" :)) Coś absolutnie niesamowitego!

lord_plesniowor

jaaaa nie poznałam go w "Prestiżu" żal mi siebie

victoria_

Przyznam się bez bicia, że też nie poznałam, a oglądałam kilkakrotnie *wstydniś*

uranowaidylla

Poznalam po krotkiej chwili namyslu skad znma te twarz? poza tym swietna rola w Zagadce niesmiertelosci, no i jeszcze pojawil sie w Dzieciach z dworca ZOO.

victoria_

Użyłam filmwebowej ściągi - ale oczy też podpowiedziały pod charakteryzacją.

lord_plesniowor

Ogladalem 2 filmy z jego udzialem... Jest w prost doskonaly. Gra lepiej niz wiekszosc aktorw,prawdziwy gigant!
Mowie tylko ze wzgledu na aktorstwo gdyz nie przepadam za jego muzyka jakos specjalnie w gwoli scislosci.

ero4

LUDZIE!! PERŁĄ jest to jak wykreował i ożywił ANDY'ego WARHOLA w Basquiat'cie - ta rola to kunszt!

simon89_2

Zgadzam się w zupełności. Zarówno kreacja Davida (kapitalna!), jak i sam film są niesamowite!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones