David Cronenberg

David Paul Cronenberg

7,4
3 117 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Cronenberg

jak dla mne najgorszym jego filmem jest Historia przemocy, dlatego że ...nawet nie wiedziałem żeto jego film , niczym w niem nie zachwycił ,więcej nie chce mi sie pisać

phil_anselmo

Więcej zapewne nie umiesz napisać.
Nie martw się, wszyscy łączymy się z tobą w bólu i współczujemy analfabetyzmu.

sijulejteraligejter

Albertino

słuchaj no koleżko, skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem to nie pisz takich głupot, ok? ;p po co pisać eseje skoro można swoje poglądy ująć w jednym zdaniu? swoją drogą zwięzłe przekazywanie myśli też jest sztuką :P

myślę że rozumiem o co chodzi, historia przemocy ma najmniej cech charakterystycznego stylu cronenberga, niemniej mi osobiście przypadła do gustu

oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania i szanuję to, natomiast nieszanuję bezmyślnego wyzywania od anaflabetów; idź i nie grzesz więcej

Orest_Lenczyk

Wal się na ryj. Ludzi, którzy nie potrafią poprawnie posługiwać się językiem ojczystym należy z całą mocą napiętnować.

phil_anselmo

HISTORIA PRZEMOCY to świetny film, ze świetną grą aktorską i reżyserią. Ma przesłanie, ale nie wszyscy umieja go dostrzec.

Ada_Potter

wez ty albertino , palancie idz do ortodonty lepiej jak nie asz co robić
albo na grupową lobotomię sie zapisz razem z reszta podobnych baranow filmwebowych

phil_anselmo

Łał, chciało ci się aż dwie linijki napisać. Jestem z ciebie dumny :)

Albertino

xD aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones