David Fincher

David Andrew Leo Fincher

8,7
23 334 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby David Fincher

"The social network" jest w porządku, ale nie umywa się do pozostałych filmów Finchera.

1992kamil

Dla mnie Nagrody dla Social Network są zasłużone zresztą jeszcze bym dał Oscara za film ale inne filmy powinny tych nagród dostać jeszcze więcej

1992kamil

Jest bardzo w porządku. I nazwanie tego filmu najsłabszym, gdy Fincher wyprodukował również Obcego 3 jest przekomiczne

1992kamil

Najsłabszym jego filmem jest "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona"-film kompletnie chybiony,wydumana historia,nie dla Finchera. "Social Network" akurat,to jeden z lepszych jego filmów,choć zgodzę się,że daleko mu do "Siedem",czy "Fight Clubu"

1992kamil

nie znasz sie :)

stumilowy

Dziękuję za rozbudowaną wypowiedź. :)

1992kamil

spoko, pozdrawiam:)

1992kamil

Na pewno dużo lepszy od Gry i Obcego 3

1992kamil

najsłabszy jest przecież "Azyl". Ja bym powiedziałem, że "SN" to jeden z jego ambitniejszych projektów, bez zbędnego twistowania fabularnego, tylko mocno stawiający na postacie i aktualne tematy.

xavi1991

Oj, zgadzam się w pełni. Azylowi wystawiłem 6, ale dopiero po seansie dowiedziałem się, że to obraz Finchera. Film oglądałem daawno temu i myślę, że teraz moja nota mogłaby być nawet niższa. Natomiast 'Sieć Społecznościowa' jest filmem b.dobrym. Co nie zmienia faktu, że 7 to jego arcydzieło i najlepszy obraz. Ale generalnie facet trzyma wysoki poziom. Dla mnie jest to jeden z najlepszych reżyserów.

1992kamil

Większość jego filmów oceniam na 7..10, a tu taki Social Network 2/10. Też nie rozumiem tej wpadki.

1992kamil

Haha. Zobaczyłam tytuł posta i pomyślałam o "Mank"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones