David Gahan

9,7
21 ocen występów osoby
powrót do forum osoby David Gahan

Najlepszy facet na świecie. Wyglada wspaniale śpiewa cudownie a co najwarzniejsze bosko kręci miednicą. Jego koncerty to nie tylko pokaz wspaniałych umiejętności wokalnych ale również najbardziej sexowny i erotyczny taniec jaki w życiu widziałam(zresztą nie tylko ja).Nie ważne czy ma 22 czy 43 jak dla mnie jest zawsze THE BEST i jako jego fanka będe głosić wielkość mojego idola na wieki wieków.

devoted

Boże co ja napisłam jest mi wstyd BARDZO wiec wybaczcie chwilowa niepoczytalność ale dla mnie jest świetny

devoted

To prwada że miał 2 próby samobójcze?

Michal1992

Tak raz podcioł sobie żyly a drugim razem wziął mieszanke marichuany i kokainy(tak mi się zdaje) jedną nogą był na innym świecie ale go odratowali. Działo się to za czasów gdy był narkomanem.

Michal1992

No dobra pokręciłam to była HEROINA i kokaina którą przedawkował w 1996 był w stanie śmierci klinicznej, w której znalał sie na 2 minuty a jak już wcześniej pisałam niecały rok wcześniej cudem przeżył nieudaną próbe samobujczą- podciął sobie żyły-Biedactwo

devoted

No właśnie:/szczęściarz z niego ,że z tego cało wyszedł,mało brakowało a by dołączył do tych co żyli szybko,ale umarli młodo.Nadal z DM robią świetną muzyke i będą koncertować,chwała im za to.

Rashida

Zgadzajm się w 100% są świetni uwielbiam mroczny klimat ich najnowszej płyty i czekam z niecierpliwoscią na ich koncert w Katowicach mam nadzieje ze bede stała wystarczająco blisko żeby zobaczyć Gahana:))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))

devoted

Niestety czas deczko Dave'a posunął - przed koncertem w Katowicach miałem okazję widzieć go z bliska i niestety skapcaniał strasznie...

Ecnelis

Więc byłeś na tym koncercie;)i tak się świetnie trzyma jak na 44 lata,a na koncercie wyglądał gorzej bo był spocony i zmęczony.

Rashida

Tyle tylko że ja widziałem Go przed koncertem. ;) Na koncercie chyba lepiej wyglądał - być może nałożył przed wyjściem kremik i takie tam?

Ecnelis

Gdzie udało Ci się zobaczyć Gahana przed koncertem?Dave się nawet wymalował na koncert:)miał podmalowane oczy,chciał dobrze wyglądać dla fanów:)

Rashida

No chcial wygladac dobrze ale srednio mu sie udalo ale mimo to i tak jest najprzystojniejszym z zyjacych facetow. musze przyznacz ze z przyjemnoscia sie na niego patrzylo (stalam w 3 rzedzie wiec widocznosc mialam genialna). A jak sie rusza maly perwers ihihihihihihihihiihh I LIKE IT . Mart tez byl niezly wloski mial jak kurczaczek :) Warto byo zostac prawie zabitym przez tlum innych depeszy :)

devoted

Napewno nie jest najprzystojnieszy z zyjacych facetow:P ale jak na 44 lata to bardzo dobrze wyglada,lepiej od brada pitta ktory wyglada sztucznie(chyba jest po operacjach plastycznych)Nie widzialam Gahana nigdy na zywo,tylko widzialam zdjecia z koncertu ze spodka,ale 8 czerwca to sie zmieni:) bede na koncercie Depeche Mode!jesli wczesniej mnie fani dm nie zadepcza...tego sie obawiam...bedzie straszna walka o miejsce ktore jest najblizej sceny....Karolina bedziesz na tym koncercie w Wawie?i jak myslisz o ktorej najlepiej przyjsc na ten koncert zeby miec w miare dobre miejsce?dodam ze mam bilet za 198zl i nie wiem jak to wszystko rozegrac:D czy walczyc o miejsce czy przyjsc po supporocie odrazu na DM....tylko ze jak sie przyjdzie odrazu na koncert DM to pewnie sie juz nic nie zobaczy...bo ciezko bedzie sie dopchac...life is brutal:/

Rashida

Widzialam tez caly koncert DM z Katowic,nawet dobra jakosc,juz jest na necie:]

Rashida

Napewno nie jest najprzystojnieszy z zyjacych facetow:P ale jak na 44 lata to bardzo dobrze wyglada,lepiej od brada pitta ktory wyglada sztucznie(chyba jest po operacjach plastycznych)Nie widzialam Gahana nigdy na zywo,tylko widzialam zdjecia z koncertu ze spodka,ale 8 czerwca to sie zmieni:) bede na koncercie Depeche Mode!jesli wczesniej mnie fani dm nie zadepcza...tego sie obawiam...bedzie straszna walka o miejsce ktore jest najblizej sceny....Karolina bedziesz na tym koncercie w Wawie?i jak myslisz o ktorej najlepiej przyjsc na ten koncert zeby miec w miare dobre miejsce?dodam ze mam bilet za 198zl i nie wiem jak to wszystko rozegrac:D czy walczyc o miejsce czy przyjsc po supporocie odrazu na DM....tylko ze jak sie przyjdzie odrazu na koncert DM to pewnie sie juz nic nie zobaczy...bo ciezko bedzie sie dopchac...life is brutal:/

Rashida

jak masz miejsca na plyte badz 2 godz. przed otwarciem stadionu bo sie nie dopchasz do sceny jak dotrzesz po supporcie to bedziesz widziec tylko plecy tysiecy ludzi przed toba i sie przygotuj na bank beda sie pchac nie bierz duzo rzeczy ze soba tylko to co sie zmiesci do kieszeni zadnych plecakow dlugich plaszczy cos co nie bedzie ci zal zeby sie porwalo
ja niestety nie jade :((((((((((((((((( pieniadze wydalam na katowice bilety kosztowaly tak samo duzo jak do wawy SKANDAL
jak masz siedzace miejca to nie musisz sie martwic kiedy przyjsc
pozdrawiam zycze udanego koncertu bo napewno bedzie i pamietaj nie mdlej nie mowie tu z wrazenia ale dlatego ze na bank bedzie bardzo goraco i duszno w tym tlumie

devoted

Dzieki za rade;)tak chyba zrobie,to sraszne widziec tylko plecy tysiecy ludzi:/to juz chyba lepiej przyjsc pare godzin wczesniej i sprobowac wywalczyc lepsze miejsce...wiadomo,jak sie bedzie blizej sceny to lepsze beda wrazenia na koncercie.
Ceny biletow to przegiecie,ale dobrze ze bylas w katowickim spodku,podobno bylo zajebiscie i scena byla lepsza,na legii jest gorzej.
Postaram sie nie mdlec,ale to bedzie trudne....

Pozdrawiam

Rashida

i jak tam bylo na koncercie opowiadaj opowiadaj bo jestem strasznie ciekawa widzialas naszego pieknego, zemdlalas ? mam nadzieje ze cie nie stratowali :)

devoted

Karolinadm było rewelacyjnie!opłacało się czekać 7 godzin pod sceną,miałam bardzo dobre miejsce:)i widziałam ich idealnie,a jak Dave wywijał tym tyłeczkiem to myślałam że odlece:Dniestety nie ściągnął koszuli:(bo było za zimno,a ty mogłaś go w Katowicach podziwiać bez koszuli:)
Było bosko:) no i oczywiście był wielki smutek jak dm pod koniec koncertu machali nam na pożegnanie(dali tylko jednego bisa,a w Katowicach było o 3 utwory więcej,ale zdania są podzielone,jedni mówią że lepiej było w Katowicach,a inni że w Wawie.
Cieszmy się że udało nam się wyjechać na te koncerty ,bo nie wiadomo kiedy znowu zagrają w Polsce,czy wogóle jeszcze zagrają....


Rashida

no to sie ciesze:)
nie sciagnal koszulki- SKANDAL chyba sie starzeje :(

Rashida

no to sie ciesze:)
nie sciagnal koszulki- SKANDAL chyba sie starzeje :(

devoted

Witam :) Gahan ma niepowtarzalny głos. Elvis, Roy Orbison,Alison Moyet, Midge Ure ,Freddy Mercury ,Bono czy Phil Collins albo Michael Jackson (sorki za pisownie chyba gdzieś bedzie byk :P ;) to Gahan zalicza sie do tego grona ich głosy rozpoznaje chyba każdy na świecie ehhh :|...

Generalfeldmarschall

Tak głos Dave'a jest jedyny w swoim rodzaju. Gdy tylko usłyszysz ten głos to już wiesz,że to musi być Dave Gahan z Depeche Mode :) Cudowny głos i cudowny facet. Martin też jest jedyny w swoim rodzaju i bardzo Go lubię,ale Dave'a to kocham ;)

devoted

Dla mnie dwa numery jeden to Dave i jego kumpel Martin Gore :)

devoted

Jest geniuszem. Martin i Dave zyja w symbiozie- Dave nie bylby tym, kim jest teraz bez Martina i na odwrot. Widziałam ich na zywo dwa razy i za to dziekuje Bogu- raz w Pradze w czerwcu 2009 i drugi raz w Lodzi w lutym 2010- genialne koncerty. Pozdro dla wszystkich fanow!
DM 4 Ever

warisxyz

Ooo boże , jak ja go uwielbiam .
Jego głos i jego fantastyczny taniec normalnie sprawiają że prawie za każdym razem mam orgazm .
hahahahaha; DD
Gahan jest jak wino , im starszy tym lepszy ; ))

devoted

A wiecie może jak wyszedł z tego nałogu? Czy dał sobie sam z tym radę czy otrzymał pomoc od kogoś? Ciekawi mnie to bo to znakomity artysta i bardzo głębokie treściwie utwory mają, jak dla mnie powiązane tematycznie z tym co przeszedł...

lordi222

z tymże Dave swoje pierwsze teksty dla Depeche Mode napisał dopiero na Playing The Angel (2006) i były podajży tylko dwa czy trzy utwory. Wszystkie inne teksty pisze Martin, więc raczej nie są one powiązane w żaden sposób z przeżyciami wokalisty DM:)
a w temacie nałogu to na pewno bez detoxu się nie było:P ale Dave miał ogromną mobilizację do wyjścia z nałogu - swojego synka, którym nie potrafił się opiekować będąc ćpunem.

devoted

Dave to facet, który, mam wrażenie, w ogóle się nie starzeje;) Generalnie uwielbiam DM od lat i patrząc na to, co przeszedł w swoim życiu mam dla niego ogromny szacunek. No i oczywiście za dokonania artystyczne również:)

zapatrzona_w_slonce

Witam wszystkich fanow Czytaliscie juz jego biografie? ja wlasnie zamowilam ksiazke i czekam z niecierpliwoscia

surfice

Jaką biografie??? JA nic o tym nie wiem! Możesz zapodać tytuł?

Dexterka_Morgan

A już wiem, o którą chodzi. Podobno jest słabą biografią, a czytałam komentarz, że jest bardziej streszczeniem kariery DM.

Dexterka_Morgan

Bo to powiazane jego biografia to jego zycie i zycie z DM w koncu 30 lat razem Przyjemnie sie czyta

Dexterka_Morgan

zgadza się, mam na półce i generalnie jest to historia DM. O Gahanie najwięcej jest chyba zanim zaczął śpiewać i przy solowych projektach.

zapatrzona_w_slonce

Wyjęłaś mi to z ust, Dave się nie starzeje :D

Chloe_Carter

On jest jak wino: im starszy, tym lepszy;)

zapatrzona_w_slonce

To prawda zgadzam sie ;)

zapatrzona_w_slonce

to prawda! jak na swój wiek i to co w życiu przeszedł to wygląda świetnie i oby tak dalej! absolutnie nie podrabialny głos! raz w życiu byłam na ich koncercie w Warszawie w 2013 roku i to było spełnienie jednego z moich marzeń, było super! uwielbiam słuchać z DM i obok:) Posłuchajcie sobie np:
Dave Gahan & Soulsavers - All of This and Nothing albo Goldfrapp - Ocean Feat. Dave Gahan
Po prostu CUDO!:)
Dzisiaj kończy 58 lat! Zdrówka, Dave!;)

devoted

Dopisuję się do zachwytu nad jego ruchami cała resztą :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones