David GarrisonI

David Earl Garrison

7,5
810 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Garrison

Dla mnie był jedną z lepszych postaci w Married with Children.

polishserial

to prawda choć Jefferson godnie go zastapił

polishserial

Tak Steve był świetny w Bundych, nawet lepszy od Jeffersona wg mnie.

sebastian22221

Aktorsko może i był lepszy ale postać Jeffersona była dużo barwniejsza.

fauzi

Jefferson był trochę za bardzo uległy w stosunku do Al'a. Steve tworzył z Al'em świetny kontrast.

baron666

Tak tylko ale co,moim zdaniem ważniejsze, był bardzo podobny do Marcy.Jefferson to taka męska wersja Peggy.

fauzi

Zgadza się - narcyz i darmozjad, ale da się lubić. Steve chyba szukał czegoś więcej w życiu, dlatego został gajowym. :D:D

fauzi

Jefferson zdecydowanie bardziej pasował do serialu. A dla Davida odejscie z serialu było chyba błędem jak pokazała przyszłosc.

grego1980

Czemu uważasz że to był bład? Przecież kariera Garrisona sie nie załamała po jego odejściu.

fauzi

W sumie moze źle do tego podszedłem. Podobno poświęcił się teatrowi. Chodziło mi o to że kariery nie zrobił filmowej. Po Bundych o nim nie słyszałem.

użytkownik usunięty
polishserial

Tez tak uwazam, choc trudno mi zdecydowac kto byc bardziej zabawny, choc kiedy sie poznali w odcinku w ktorym Steve uciekl z legendarnym jajkiem, obaj byli oryginalni i tworzyli ciekawy duet.

polishserial

Był naprawdę fajną postacią odcinki z nim to głównie te starsze a one były chyba najlepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones