David GilmourI

David John Gilmour

9,4
99 ocen muzyki
powrót do forum osoby David Gilmour

Według mnie najlepszy gitarzysta i wokalista w historii. Może nie molestuje gitary, jak niektóre gwiazdy rockowej estrady, ale to, jak nadaje duszy gitarowemu brzmieniu jest niepodrabialne! No właśnie, nie można go nawet uznać za "gwiazdę", bo nigdy się tak nie zachowywał. Hipis, introwertyk, melancholik, żyjący z dala od mediów (czyli taki typowy członek Pink Floyd), wzór do naśladowania dla dzisiejszych muzycznych gwiazdek, od którego powinni brać korki ze wszystkiego. Mało jeszcze żyje takich ludzi, nie chwalących się działalnością charytatywną, poświęcających się dla sztuki i absolutnie niezależnych od komercji, dla których liczy się tylko muzyka. Życzę mu jeszcze lat muzykowania, by nadal śpiewał, bo mimo tej siedemdziesiątki na karku wciąż super gra, a śpiewa lepiej niż połowa nastoletnich "artystów". Starzeje się z godnością i coś czuję, że naprawdę zejdzie ze sceny w blasku, jak na legendę przystało. Droga młodzieży, patrzcie i podziwiajcie, póki macie co. PS. Zmieńcie to zdjęcie profilowe!

Zuzak222

Właśnie słucham Dawida i tak sobie myślę wskoczę na FW i zobaczę jakie są wpisy na jego temat i proszę ! Popieram z całego serca, słucham i słucham i nie mogę się nacieszyć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones