David HarbourI

David Kenneth Harbour

8,1
27 082 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Harbour

Dobrze nadaje się do roli szeryfa z amerykańskiej prowincji - takiego nieogolonego i pociągającego z piersiówki - nie to co wymuskany Patrick Wilson. ;d

adamcpdst

tylko że PW nie był szeryfem, tylko zastepcą. jego teść był.

rafiq11

Dziękuję za tę jakże istotną informację.

adamcpdst

Zgadzam sie. W punkt dobrany aktor!

adamcpdst

ty zostaw mojego patricka wilsona w spokoju! :D

blomkvist

Dagmara, to Ty? :P

adamcpdst

przykro mi, to nie dagmara, ale jeśli koleżanka jest w grupie fanek, to bardzo mnie to cieszy. :D

blomkvist

Ekhem, jestem facetem. :P Niemniej Wilson jest takim typem gościa, że jakby się kręcił koło mojej crush, a ta gorączkowo zapewniałaby żebym się nie martwił to bym się jednak martwił. :P

adamcpdst

No wiem, że jesteś facetem. Chodziło mi o Dagmarę - twoją koleżankę. Ze fajnie, że masz takie koleżanki. :D
Tak, lepszy od Wilsona jest tylko Christian Bale, ale jesteś facetem, więc tego nie zrozumiesz. :D

blomkvist

Haha, takich co się jarają Wilsonem akurat nie mam. Bardziej standardowo: Gosling, Dorociński, etc.

No tak jak Wy nie zrozumiecie dlaczego lepsza jest Rebecca Hall od Cary Delevigne. ;)

adamcpdst

W Wilsonie chyba pociąga mnie ten spokój. A co do Dorocińskiego i Goslinga, to jestem na tak. Dorociński wspiera WWF, więc już w ogóle.

A co do Rebecci Hall w pełni się zgadzam. Cara Delevingne ma dziwną twarz. ;p

blomkvist

Poglądy aktorów i ich CSR to w ogóle osobna bajka. Ja nawet wolę nie czytać co moi ulubieni aktorzy/aktorki mówią o polityce, bo zazwyczaj to oznacza ogromne rozczarowanie.

Co do aktorek pełna zgoda. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones