David SchwimmerI

David Larry Schwimmer

8,4
13 649 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Schwimmer

Moim zdaniem koles ma najwiekszy talent sposrod calej paczki Przyjaciol, az dzie ze Lisa kudrow dostala emmy za kreacje Febe a on nie dostał... Koles byl naprawde swietny w tej roli

Mikeluz

najlepszy byl Matthew Perry ... David mial nie ciekawa postac w tym serialu i ogolnie byl dosc nudny z ta Rachel ...

Mikeluz

Absolutnie się zgadzam Ross był najlepszy! Po prostu genialna postać i świetnie zagrana! Najlepszy z nich wszystkich!!

Mikeluz

najpiekniejsze w Przyjaciolach jest to ze kazdy byl najlepszy na swoj sposob, aczkolwiek najmniej lubie Phoebe, moze nie tyle ze nie lubie ale mam doslownie takie same odczucia do niej jak sami jej przyjaciele w serialu :D

Ross - ekstra klient z tym jego dziwnym humorem i zachowaniem po porstu kreuje wspaniala postac niespelnionego romantyka :)

Joseph :P - ten gosc ma tak unikalny charakter i chyba zaraz po Changlerze rozabawia mnie najbardziej. Czesto nie kumaty ale za to posiadajacy glowne cechy dzieki ktorym kazdy widzialby by go w roli wlasnego przyjaciela.

Changler - ten gosc ma wyrazne problemy z glosnym wyrazaniem uczuc, dosyc powaznie stapajacy po ziemi i do tego ten humor :D

Monica - pedantka :D

Rachel - hm rozpuszczona laseczka; taka z pewnoscia by byla gdyby nie dolaczyla do przyjaciol. Dzieki temu wykreowala sie na bardzo porzadna kobiete o wielkich wartosciach.

Phoebe - no ja w sumie nie dziwie sie ze ona dostala nagrode, zagrac tak unikatowa postac to nie lada problem, dziewczyna jest poprostu chora a jednoczesnie tak normalna w jej wlasnym swiecie :D

Pozdrawiam

Lobocop

Bardzo fajnie napisane! Naprawdę!! świetnie ujęte, ja też tak uważam;)

użytkownik usunięty
Lobocop

Owszem, każda z szesciu glownych postaci jest wspaniala na swoj sposob. Ale jesli chodzi o gre aktorska, moim skromnym zdaniem, Schwimmer ma najwiekszy talent sposrod 6tki aktorow.
Pozdrawiam :)

ja nie cierpie rachel... Po prostu dla mnie w ogole jest nie smieszna, a nierzadko jest zenujaca...
Ale Ross to debesciak. Moje ulubione momenty z Rossem to jak flirtowal z laska z pizzerii (Methan smells... HEHE), z opalenizna, z zebami, oczywiscie z kanapka, z kanapa (Pivot, Pivot!!!), ze sportowym autem

A Phoebe to Phoebe (Ross, do czego dodaja jeszcze zapach?...)- to chyba najbardziej kontrowersyjna postac - nie mozna byc wobec niej obojetnym - albo sie ja lubia albo nie kocha

Pozdrawiam wszystkich Friends-maniakow, znajacych serial tak dobrze ze mogliby ogladac go bez glosu...

wielgolewski

Ja uważam,że on ma nieposkromiony talent i własną wizje serialu. Zauważcie że David nakręcił kilka odcinków Friends :-)
dla mnie wszyscy są tam niezwykli, o czym świadczy ilość fanów i propozycji :)

Lobocop

kto to jest Changler?:p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones