David SchwimmerI

David Larry Schwimmer

8,4
13 620 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Schwimmer

taki fajny facet, czemu nie ma żony?? Lipa... A może jest gejeM? no wątpie, mam nadzieje że nie. Oh... w sumie to nawet dobrze sie składa, że nie ma żony:)

Figa

Hej, wiesz ze dzis ogladając Przyjaciol dokladnie o tym samym pomyslalam, ze nawet troszke przypomina z zachowania, gestow geja :)

jak ja go nie dostane to zadna kobieta tez go miec nie bedzie wiec fajnie jakby byl gejem :D

pozdrawiam

Figa

Ehh wy kobiety, Davidowi do geja daleko :)
Gosciu po prostu jest unikalny. :)

Figa

Według mnie jest szalenie pociągający, ale niestety dzieli nas tysiące kilemtrów :P

Ewelaila

przecież zaręczony jest z Zoe Buckman

sara137_2

no, właśnie czyli się martwić nie musicie :)

Figa

Oglądając Przyjaciół nie przyszło mi do głowy, że jego gesty są niekiedy nacechowane homoseksulanością, wręcz przeciwnie. Zawsze mi się podobał i zawsze się dziwiłam, że nie ma przy nim życiowej partnerki ale teraz dowiaduję się, że już jest. Lepiej szukac długo i nie mieć wcale niż potem żałowac paru decyzji:)
Coś tam słyszałam, że miał układ z J.Aniston, że się pobiorą jeśli będą nadal samotni do 40stki, ale to chyba jakieś plotki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones